Крисін і Армен Горловський домовились. Один може уникнути покарання, а інший – вийти з тюрми, - джерело

Крисін пішов на заяву про неправдивість власних свідчень щодо Саркісяна та його ролі в організації тітушок та "ескадронів смерті" під час Майдану
28 липня 201921:10

Юрій Крисін, засуджений за напад під час протестів на Майдані на журналіста В’ячеслава Веремія, унаслідок якого останній загинув, може невдовзі залишити стіни виправного закладу. Також він допомагає уникнути кримінальної відповідальності у справах Майдану кримінальному авторитету Армену Саркісяну ("Армену Горловському").

Про це повідомило видання Insider джерело у правоохоронних органах.

Зокрема, представник силових структур розповів, що раніше у місце відбування покарання Юрія Крисіна приїхала делегація для перемовин з Крисіним щодо справи Саркісяна. Останнього підозрюють у організації тітушок та "ескадронів смерті", які нападали на протестувальників, викрадали та вбивали їх під час Революції Гідності.

Значною мірою підозра щодо Саркісяна грунтується на свідченнях Юрія Крисіна. Раніше інше джерело повідомляло, що Крисін у своїх свідченнях є вибірковим, і обирає мовчати або бути відвертим у висловлюваннях залежно від стосунків з тими чи іншими кримінальними угрупованнями. Відтак можна припустити, що раніше стосунки Крисіна та Саркісяна були не дуже теплими.

Це різко змінилось останнім часом. Зокрема, Крисін пішов на заяву про неправдивість власних свідчень щодо Саркісяна та його ролі в організації тітушок та "ескадронів смерті" під час Майдану. За даними джерела, Крисін зараз документально оформлює заяву, в якій "признається", що оговорив Саркісяна, бо був винний йому грошей.

У відповідь на це, повідомляє джерело, Крисіну було обіцяно щось, що змушує його бути впевненим у дуже скорому виході на волю, попри те, що Апеляційний суд Києва засудив його до позбавлення волі строком 5 років. Джерело відзначило, що поведінка Крисіна під час останніх судових процесів у інших справах, у яких він бере участь за допомогою відеозв’язку, лише підтверджує цю впевненість – зокрема засуджений постійно хамить, погрожує, кричить, насміхається над учасниками процесу, вкрай неправдоподібно імітує проблеми зі зв’язком і зриває таким чином засідання.

Крисіну було обіцяно щось, що змушує його бути впевненим у дуже скорому виході на волю?

У той же час на 30 липня призначено розгляд касаційної скарги захисту Крисіна на його вирок у справі загибелі Веремія.

Джерело також зазначило, що інтерес Саркісяна у закритті справи щодо себе може бути викликаний неможливістю більше знаходитись у ряді країн та територій, в яких він раніше переховувався, через проблеми з законом та, ймовірно, конкурентами.

Раніше, навесні 2018, Армена Саркісяна затримували у Парижі. Тоді затриманого було оголошено нібито "не тим" Саркісяном, а екстрадицію скасовано.

Пізніше, у листопаді 2018 ряд видань на окупованих територіях Сходу України повідомили про благодійний візит Саркісяна у горлівську школу, куди він привіз комп’ютерне обладнання. До новини були додані фото з події.

У ЗМІ Армена Горловського називають людиною Юрія Іванющенка ("Єнакієвського") і "смотрящим за Горловкою".

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

28.07.2019, 21:12
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 22 січня 2020

  Вбивство Окуєвої: силовики заявляли про затримання кількох осіб, арештували - одного. Кого і в чому підозрюють

  Підозрюваного Ігоря Редькіна арештували на 2 місяці 

   
  • 11 січня 2020

  Втікач-забудовник залишив пів сотні тварин вмирати від голоду. Як їх рятують

  Тварин почали обережно виводити з голодування і думають, як забрати їх у банкрута

   
  • 9 січня 2020

  Паркан навколо забудови на Микільсько-Слобідській буде знесено – обіцянка директора благоустрою

  Виступ представника департаменту зупинив самовільне знесення загорожі

   
  • 3 січня 2020

  Справа Шеремета: адвокати підозрюваної Дугарь подали заяву до ДБР щодо фальсифікації експертизи

  Адвокат стверджує, що експерти не дослідили одне відео з матеріалів справи

   
Система Orphus