Консолідована претензія і деокупація Криму – у штабі опору капітуляції озвучили «план миру»

4 листопада 201915:36

Штаб опору капітуляції із колишніми посадовцями та дипломатами у складі підготував доктрину безпеки та миру із умовами, на яких має закінчитися російсько-українська війна.

Представили доктрину колишній міністр закордонних справ Володимир Огризко, екс-міністр освіти і науки Сергій Квіт, дипломат Маркіян Лубківський та інші.

Документ, який представили колишні посадовці, поділений на кілька розділів. Один із них – "план справедливого миру". У ньому містяться вимоги до агресора.

Зокрема, вимагають негайно звільнити українських полонених – провести обмін "всі на всіх". Також Росія має відвести на встановлені Україною відстані свої збройні формування, а в буферній зоні повинні бути створені зони спостереження для міжнародних організацій.

Вся техніка і війська Росії, згідно з доктриною, мають залишити адміністративні межі України. Протягом трьох днів після цього українські прикордонники мають облаштуватися на російсько-українському кордоні.
Також представники штабу вимагають від української влади проводити вибори після завершення деокупації за українськими законами та стандартами ОБСЄ.

"Одночасно з деокупацією Донецької та Луганської областей має відбуватися виведення усіх Збройних Сил РФ з території анексованого Криму", - йдеться у доктрині.

Там також зазначається, що до моменту деокупації всі відповідальність за життєдіяльність окупованих територій лежить на Російській Федерації.

Представники штабу пропонують підготувати консолідовану претензію до Росії. Там мають бути підраховані усі збитки, завдані агресором за час ведення війни.

Самі ж ініціатори доктрини зазначають, що не вірять у реальність прийняття президентом РФ Путіним вимог української сторони. Вони пропонують продовжувати ініціювати санкції до Росії, а також підсилювати їх.

Екс-міністр Закордонних справ Володимир Огризко також розкритикував дії президента Зеленського. Він вважає, що український президент йде на поводу Кремля.

Представники штабу опору капітуляції також анонсували всеукраїнське віче, яке пройде 21 листопада. Там будуть озвучені тези, прописані у доктрині.

Представник штабу. Фото: Герман Крігер
Сергій Квіт. Фото: Герман Крігер
Володимири Огризко. Фото: Герман Крігер

Підписуйтесь на наш новий телеграм-канал: https://t.me/theinsider_ua

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

4.11.2019, 16:13
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus