Рішення уряду: Кабмін реорганізує ДФС та продовжить контракт з головою “Нафтогазу”

20 березня 201918:34

Кабінет міністрів України провів засідання на якому урядовці вирішили реорганізувати Державну фіскальну службу на дві окремі структури: податкову і митну. Міністри також затвердили одноразові виплати ветеранам та інвалідам війни та виділили кошти на переселення мешканців аварійного будинку у Фастові.

Перелік рішень Кабінету міністрів у матеріалі INSIDER.

Кабмін прийняв рішення про реорганізацію Державної фіскальної служби у Державну податкову і Державну митну служби. Відповідну постанову підписав прем’єр Володимир Гройсман.

Кабмін прийняв рішення про оголошення конкурсу на посаду голови Державної податкової служби та голови Державної митної служби, а також затвердив умови його проведення. Конкурс відбудеться 16 квітня 2019 року.

Прем’єр Володимир Гройсман анонсував пролонгацію на один рік контракту з головою НАК “Нафтогаз України” Андрієм Коболєвим у разі зменшення заробітної плати вдвоє і збільшення видобутку газу компанією.

Кабмін виділив 14 мільйонів гривень із резервного фонду держбюджету на придбання нового житла мешканцям аварійного будинку у Фастові, в якому стався вибух у грудні 2018 року. За даними уряду, 30 квартир будинку непридатні для експлуатації і потребують відселення. Протягом двох тижнів урядовці мають погодити перелік усіх необхідних бюджетних витрат для розселення постраждалих громадян.

Кабмін затвердив законопроект, який вносить зміни до санаторного лікування чорнобильців. Законопроект передбачає забезпечення санаторно-курортним лікуванням разом із супроводжуючою особою громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесені до категорії 1 та мають І групу інвалідності та за висновком лікаря, потребують постійного стороннього догляду чи допомоги. Тепер документ має розглянути Верховна Рада.

Кабмін затвердив порядку формування, ведення та доступу до Єдиного державного реєстру випадків домашнього насильства та насильства за ознакою статі. Документ затверджує порядок доступу до реєстру суб’єктами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії насильству.

Кабмін встановив розміри та порядок виплати щорічної разової грошової допомоги до 5 травня. Особам з інвалідністю внаслідок війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів I групи виплатять 3850 гривень, II групи – 3400 гривень, III групи – 2950 гривень. Учасникам бойових дій, постраждалим учасникам Революції Гідності та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язням концентраційних таборів виплатять 1295 гривень. Особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною отримають 3850 гривень. Члени сімей загиблих осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників бойових дій, учасників війни та жертв нацистських переслідувань виплатять 840 гривень. Учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів виплатять 530 гривень.

Кабмін затвердив обсяги державного замовлення Національному агентству з питань державної служби на підвищення кваліфікації державних службовців. Курси проходитимуть голови державних адміністрацій та службовців місцевого самоврядування. Планується, що цьогоріч підвищення кваліфікації пройдуть понад  26 тисяч держслужбовців. Для цього з бюджету виділять 54,6 мільйони гривень.

_____

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

20.03.2019, 18:40
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 12 липня 2019

  Як реформуватимуть митницю. Нефьодов презентував план

  "Митниця – це дорого"

   
  • 11 липня 2019

  Депутати проголосували за жорсткіше покарання для педофілів. Як змінився кримінальний кодекс

  Кримінальний кодекс зазнав відразу кількох змін

   
  • 11 липня 2019

  Нацрада не може довести, що власником трьох українських телеканалів є Медведчук

  Фещук закликала парламент надати Нацраді жорсткіші повноваження

   
  • 11 липня 2019

  Верховна Рада не змогла звільнити Клімкіна з посади міністра закордонних справ

  Подання про звільнення Клімкіна до Ради подав президент Володимир Зеленський

   
Система Orphus