Кабмін надасть допомогу родинам учасників АТО та героїв Небесної Сотні

Загалом уряд виділив понад 40 мільйонів гривень
21 лютого 201921:17

Кабінет міністрів України під час засідання прийняв рішення про виділення матеріальної допомоги родинам героїв Небесної Сотні та військових, які загинули в результаті бойових дій.

Пропонуємо ознайомитися зі списком рішень уряду, прийнятих 20 лютого.

 • Уряд надав право Службі зовнішньої розвідки укладати із українськими суб’єктами господарювання господарські договори на закупівлю товарів, робіт і послуг для виконання програм, що виконуються із залученням кредитів під державні гарантії.

 

 • Кабінет міністрів прийняв рішення про передачу нерухомого майно спеціалізованого морського порту Миколаєва, яке належить державному підприємству “Стивідорна компанія “Ольвія” в управління Державному концерну “Укроборонпром”. Рішення дозволить підвищити державний контроль над здійсненням морських експортно-імпортних операцій з вантажами військового призначення або подвійного використання.

 

 • Уряд прийняв рішення про надання одноразової грошової допомоги членам сімей 10 осіб, які загинули під час участі в антитерористичній операції, та 13 особам, які стали особами з інвалідністю під час участі в АТО. На допомогу з резервного фонду бюджету виділили 17 мільйонів 512 тисяч гривень.

 

 • Уряд прийняв у новій редакції Порядок організації виїзду дітей-сиріт за кордон на відпочинок та оздоровлення. Документом передбачено: подання організаторами маршрутів переміщення груп від інтернатів до місця збору та місця перебування; супровід дітей на шляху прямування; забезпечення дітей харчуванням та побутовими зручностями під час транзитних зупинок; надання організаторами програм перебування дітей за кордоном (екскурсії, поїздки, розважальні заходи).

 

 • Кабінет Міністрів України утворив бюджетну установу “Ізмаїльський загін морської охорони Державної прикордонної служби України”. Це має забезпечити ефективніше виконання завдань з охорони державного кордону, боротьби з контрабандою, контролю за плаванням і перебуванням українських та іноземних невійськових суден в українській частині річки Дунай.

 

 • Уряд виділив 25 мільйонів гривень на закупівлі квартир родичам героїв Небесної Сотні. Згідно заяви прем’єра Володимира Гройсмана, члени родин самі зможуть визначати, де і за якою ціною купувати квартиру. За оцінками Кабміну, виділених коштів має вистачити на 20-25 квартир.

_____

Підписуйтесь на наш новий телеграм-канал: https://t.me/theinsider_ua

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

21.02.2019, 21:19
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 21 травня 2019

  Судді Окружного суду вдруге не прийшли на іспит: реакція правоохоронних органів

  Правоохоронці вважають це не своїм профілем або ж чекають на заявника

   
  • 21 травня 2019

  Жадан, класики та книги ветеранів: що робити на Книжковому Арсеналі

   
  • 21 травня 2019

  Боєць «Соколу» дав свідчення про “беркутівців” з чорної роти та снайперів МВС 20 лютого

   
  • 21 травня 2019

  Президент Зеленський: неформальність і жорсткість

  Хороший виступ в новій ролі

   
Система Orphus