Евакуйовані з Китаю: які умови перебування людей в Нових Санжарах

21 лютого 202013:21

45 українців та 27 іноземців, які повернулися із Китаю, абсолютно безпечно перебувають зараз у Нових Санжарах на обсервації. Повернуться додому через 14 днів у разі відсутності будь-яких симптомів.

У Міністерстві охорони здоров’я розповіли про план дій різного розвитку подій та умови перебування людей в Нових Санжарах.

Серед українців, які проходять обсервацію, є сім’я з 8-річним сином, молода пара, 20-річні студенти. Разом з ними в умовах обсервації є персонал, зокрема технічні працівники, посилена охорона та цілодобовий нагляд лікарів. Основний персонал, який раніше працював у закладі, вивезено з об'єкту.

"Усі евакуйовані громадяни, екіпаж та супроводжуючі особи розміщені в індивідуальних приміщеннях із належним рівнем комфорту для проживання", - зазначають у МОЗ.

Відходи із закладу, де перебувають люди, будуть утилізовані в спеціальний спосіб, вони не будуть потрапляти у загальну каналізацію. Самі каналізаційні стоки будуть знезаражені.

Біля закладу постійно чергує машина екстреної допомоги.

Через 14 днів українці, які не матимуть симптомів захворювання, повернуться додому. Іноземні громадяни також повернуться до своїх країн.

Якщо ж у когось виявиться підозра на коронавірус, термін перебування всіх інших евакуйованих людей подовжиться ще на 14 днів з моменту ізоляції цього пацієнта.

"Заклади по всій Україні готові за потреби надавати необхідну допомогу. Полтавська та Харківська області забезпечені необхідними засобами індивідуального захисту, медикаментами. Персонал підготовлений. У закладах є відповідне обладнання та індивідуальні бокси", - запевняють в МОЗ.

Там також наголосили, що літак, який забирав людей, є повністю придатним для подальшого використання, попри розповсюдження різноманітних фейків на цю тему.

"Літак пройде обробку санітарно-епідеміологічної служби. На літаку замінять також фільтри системи кондиціонування. Після дезінфекції і технічних робіт літак буде готовий до подальшої роботи", - зазначається у повідомленні МОЗ.

Станом на 21 лютого жодного випадку хвороби, спричиненої коронавірусом, в країні не зареєстровано. У понеділок, 17 лютого, минуло рівно 14 днів відтоді, як останній прямий регулярний авіарейс із Китаю приземлився в Україні. Інкубаційний період для появи COVID-19 у людей, які були на бортах прямих рейсів, завершено. Епідеміологи впродовж інкубаційного періоду зв’язувалися з пасажирами – ті здорові.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

21.02.2020, 12:52
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus