Експерт визнав, що догхантер Святогор закликав до жорстокості

Представники потерпілих впевнені, що експертиза підтверджує провину Святогора, визначаючи його інтерв'ю як заклики до насильства
22 квітня 201914:52

Шевченківський суд Києва 22 квітня дослідив висновки експертів у справі відомого київського догхантера Олексія Святогора. Експерт вивчив чисельні відео-інтерв'ю Святогора, в яких він не тільки розповідав, як убиває безпритульних собак, а й говорив про користь своїх дій.

Святогора обвинувачують у пропаганді насильсива по відношенню до безпритульних собак. Він не раз публічно заявляв, що труїть тварин, аби "очистити місто".
Потерпілими у цій справі є зоозахисники. Їх представник адвокат Андрій Левковець розповів Insider, що потерпілим може бути будь-яка особа, якщо їй завдали моральної шкоди.

У матеріалах справи більше 10 відеосюжетів, де Святогор коментує свої дії. 22 квітня суд дослідив один з них, та долучив до матеріалів висновок експерта:
" У матеріалах наявні висловлювання та заклики до насильства та жорстокості по відношенню до тварин", - йдеться у висновку.

У відеосюжеті, який подивились учасники процесу, Святогор розповідав, що навпаки виступає за зоозахист:

"Собаки гризуть котів, потрапляють в ліс, гризуть там косуль", - говорив догхантер.

Він також зазначав у сюжеті, що труїть тварин таким чином, щоб вони не мучились. Але в цьому ж сюжеті подано коментар ветеринара, який стверджує: ліки, якими Святогор труїв собак, спричиняють смерть не відразу, а через 30-40 хвилин.

Представники потерпілих впевнені, що експертиза підтверджує провину Святогора, визначаючи його інтерв'ю як заклики до насильства. Натомість сам Святогор і його захисник просили суд вилучити з матеріалів справи експертні висновки. Мовляв, у експерта, що проводив експертизу, не було достатніх повноважень.

Левковець у ході засідання знайшов у офіційних джерелах підтвердження повноважень експерта.

Захисник Святогора зазначив, що відкличе своє клопотання, якщо переконається в цьому.

Нагадаємо, Олексій Святогор є практикуючим адвокатом. Він багато разів публічно говорив про необхідність вбивати безпритульних собак та розповідав, що робить це сам.

Натомість, підтверджень цьому немає. Тому стаття, яку інкримінують догхантеру, м'ягша, ніж жорстоке поводження з тваринами. Тим не менш, вона передбачає до 5 років ув'язнення.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

22.04.2019, 15:42
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 25 травня 2019

  Зе!Тиждень: забути обіцяне

  ...йти шляхом попередника. Майже.

   
  • 25 травня 2019

  РФ зобов'язана негайно виконати рішення трибуналу ООН щодо звільнення моряків, - адвокат Полозов

  Якщо Росія не виконає, то може отримати нові санкції

   
  • 22 травня 2019

  Зеленський проти Ради: перший ляпас президенту

  Всенародною любов’ю не прикрити перші узурпаторські нотки

   
  • 22 травня 2019

  Перезахоронення радіоактивних відходів з Цибулевого у Чорнобилі: всі деталі

  НАТО реалізує проект із захоронення РАВ у Кіровоградської області

   
Система Orphus