Адвокати Мангера просили суд витребувати від прокуратури дані про хід розслідування

24 лютого 202013:23

У Шевченківському суді Києва 24 лютого розглядали скаргу адвокатів підозрюваного у вбивстві Катерини Гандзюк Владислава Мангера. Вони просили суд скасувати постанову про зупинення провадження відносно Мангера та Левіна. 

Згідно з їх аргументами, прокуратура винесла постанову про зупинення провадження відносно Мангера, але продовжує проводити розслідування. Це, за слвоами адвокатів, "порушує права Мангера". Вони хочуть досягти закриття справи.

Натомість прокурор наголосив на тому, що адвокати маніпулюють і розслідування у справі Гандзюк проходить в рамках іншого провадження.

Тоді адвокати попросили суд зобов’язати прокуратуру надати картку руху обох кримінальних справ. При цьому самі визнали, що ця інформація є таємницею досудового розслідування.

Натомість суддя Марина Антонюк зазначила, що не бачить підстав для витребування повної картки руху кримінальних справ та обмежилася лише матеріалами зупиненої справи.

Нагадаємо, 12 липня прокуратура виділила в окреме провадження справу щодо Мангера і Левіна, а вже 16 липня призупинила розслідування через те, що один із них, Олексій Левін, перебував в розшуку, і щодо нього не було можливості проводити слідчі дії в Україні.

Рішення ухвалили на підставі статті 280 Кримінального кодексу - "у зв’язку з оголошенням його в розшук та наявною необхідністю виконання процесуальних дій у межах міжнародного співробітництва".

Однак, 24 січня Левіна затримали в болгарському місті Бургас. Місцевий суд арештував його на 40 діб. Зараз Левіна готуються відправити до України.
Адвокати Костянтин Глоба та Андрій Левковець. Фото: Герман Крігер
 
Суддя Марина Антонюк. Фото: Герман Крігер

Підписуйтесь на наш новий телеграм-канал: https://t.me/theinsider_ua

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

24.02.2020, 13:17
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 30 березня 2020

  Рада звільнила міністра фінансів та очільника МОЗ

   
  • 27 березня 2020

  Суд у справі Єфремова надав його адвокатам доступ до інформації про потерпілих

   
  • 27 березня 2020

  Венедиктова усунула Трепака від справ Майдану, Гандзюк та Стерненка

   
  • 25 березня 2020

  Новий летальний випадок в Україні від коронавірусу. Які заходи вживає влада (Оновлюється)

  Поліція блокувала 6 населених пунктів на Тернопільщині

   
Система Orphus