У Коломойського заявили, що Лондонський суд зняв арешт з його активів — у ПриватБанку відповіли

4 грудня 201816:19

Високий суд Лондона надав ПриватБанку право оскаржити рішення про непідсудність за позовом проти колишніх власників банку Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова.

Про це повідомили у прес-службі банку, додавши, що банк подасть апеляційну скаргу найближчим часом.

"Судовий наказ про всесвітній арешт активів колишніх власників Банку, пана Ігоря Коломойського та пана Геннадія Боголюбова, та шести компаній, які, як заявляється, підконтрольні їм, на суму 2,6 млрд дол. США наразі залишається чинним. Відповідачам і надалі заборонено, крім іншого, відчужувати свої активи без згоди Банку або дозволу англійського суду", - зазначили у прес-службі ПриватБанку. 

В установі також заявили, що ціна позову ПриватБанку у Лондонському суді до колишніх акціонерів Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова зросла до близько 3 мільярдів доларів. 

У банку пояснили, що шахрайські дії Коломойського та Боголюбова завдали збитку на суму 1,9 млрд доларів плюс проценти (що нараховуються у розмірі близько 500 тисяч доларів на день).

"Станом на сьогодні, ціна позову Банку (разом із процентам) становить приблизно 3 млрд дол. США", - заявили в банку.

Водночас, з'явився прес-реліз юридичної компанії Fieldfisher, яка представляє інтереси Коломойського. 

Як повідомляє "Економічна правда", у документі йдеться про те, що Високий суд Лондона вирішив, що всесвітній арешт активів екс-акціонерів ПриватБанку Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова було видано помилково.

"Високий суд Лондона повністю відхилив позов ПриватБанку до Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова і наказав українському банку повністю відшкодувати понесені судові витрати двом своїм колишнім основним акціонерам", - повідомляється у прес-релізі юристів Коломойського.

Зазначається також, що суд зобов'язав ПриватБанк компенсувати відповідачам витрати, понесені в результаті судового позову. "Суд встановив попередню суму платежів на користь Відповідачів, в рахунок компенсації їх витрат, на загальну суму 7,5 мільйона фунтів стерлінгів, з яких 4 мільйони фунтів стерлінгів повинні бути виплачені Коломойському протягом 28 днів". - сказано у документі.

Нагадаємо, 23 листопада Високий суд Лондона вирішив, що йому не підсудна справа за позовом Приватбанку до його екс-власників Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова. Тоді у ПриватБанку заявили, що судове рішення ще не було офіційно винесене.

Підписуйтесь на наш новий телеграм-канал: https://t.me/theinsider_ua

 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

4.12.2018, 17:16
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 22 травня 2019

  Зеленський проти Ради: перший ляпас президенту

  Всенародною любов’ю не прикрити перші узурпаторські нотки

   
  • 22 травня 2019

  Перезахоронення радіоактивних відходів з Цибулевого у Чорнобилі: всі деталі

  НАТО реалізує проект із захоронення РАВ у Кіровоградської області

   
  • 21 травня 2019

  Судді Окружного суду вдруге не прийшли на іспит: реакція правоохоронних органів

  Правоохоронці вважають це не своїм профілем або ж чекають на заявника

   
  • 21 травня 2019

  Жадан, класики та книги ветеранів: що робити на Книжковому Арсеналі

   
Система Orphus