Крисіна можуть повернути з колонії в СІЗО, але розгляд такої заяви без нього є незаконним, - прокурор

16 жовтня 201813:35

У вівторок, 16 жовтня, суддя Солом'янського суду Олена Курова призначила розгляд клопотання про тимчасове поміщення засудженого Юрія Крисіна до СІЗО.

Про це INSIDER повідомила прокурор у справі Крисіна про викрадення та катування людини Юлія Малашич. Розгляд цієї справи триває зараз у Дарницькому суді.

Адвокат Тетяна Гнатюк і Юрій Крисін

Крисін відправився на етап у Торецьку колонію 8 жовтня. Там йому призначено відбувати покарання за участь в нападі на журналіста В'ячеслава Веремія. Відповідний вирок виніс Апеляційний суд Києва.

Водночас у Солом'янському суді перебуває ще одна справа, де фігурантом є Юрій Крисін - про напад зі стрільбою на автозаправну станцію.

Засідання у цій справі призначаються вкрай нечасто і рідко відбуваються по суті, зазначає прокурор.

Проте саме до цього суду адвокатом Крисіна було подано заяву про те, аби повернути його з колонії і помістити його до СІЗО на час розгляду справи про напад на автозаправку.

"Таке клопотання суддя розглянути має право. Проте це розгляд в рамках кримінального провадження, а отже без присутності самого Крисіна це питання розглядати неможливо", -  наголошує Малашич. 

З джерел INSIDER стало відомо, що ще до розгляду клопотання про повернення з колонії, до адміністрації СІЗО, де утримувався раніше Крисін, надійшов лист від судді Курової про те, аби тимчасово утримувати його в слідчому ізоляторі і не етапувати до колонії. Юридична сила такого листа до розгляду клопотання у судовому засіданні - сумнівна, кажуть співрозмовники видання.

Раніше Юрій Крисін уник призначеного етапування до колонії 28 вересня нібито через високу температуру. Тоді його зняла з етапу адміністрація СІЗО. Проте прокурор Малашич зазначала, що у разі поганого самопочуття засуджений не знімається з етапу, а їде у супроводі медичного працівника.

Пізніше, 8 жовтня, Крисін таки відправився на етап.

 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

14.11.2018, 11:10
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 23 січня 2019

  "Допоможе тільки вакцинація", - в МОЗ вирішуватимуть, чи оголошувати епідемію кору

  Після оголошення епідемії в МОЗ буде більше повноважень щодо закупівлі вакцини

   
  • 22 січня 2019

  “Армія, мова, віра” - тільки інакше. З чим йде на вибори Тимошенко

  Політикиня, схоже, збирається поборотись з Порошенком на його ж електоральному полі

   
  • 22 січня 2019

  Заручники процедур. Як “Сила Людей” висувала Дмитра Гнапа у Президенти

   
  • 22 січня 2019

  Газові переговори в Брюсселі: Росія пропонує продовжити контракти 10-річної давнини

   
Система Orphus