Тігіпко купує у Порошенка "Кузню на Рибальському"

Фото: www.ukrinform.ua
27 вересня 201815:21

Група "ТАС" Сергія Тігіпка досягла попередньої домовленості про придбання ПрАТ "Завод "Кузня на Рибальському"(обидва - Київ). Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на прес-службу групи.

"На цьому етапі до Антимонопольного комітету України подано заяву щодо можливості придбання акцій ПрАТ "Завод Кузня на Рибальському". Після отримання дозволу від регулятора сторони мають намір продовжити роботу зі здійснення угоди", - проінформували у прес-службі на офіційний запит агентства "Інтерфакс-Україна".

"Вартість і терміни завершення угоди не розголошуються. Про плани групи "ТАС" щодо подальшого розвитку підприємства буде повідомлено після отримання рішення від Антимонопольного комітету України", - зазначили у прес-службі.

Як уточнюється у відповіді на запит, попередньої домовленості за угодою про придбання акцій суднобудівного досягнуто за підсумками переговорів між групою "ТАС" і власником ПрАТ "Завод "Кузня на Рибальському".

"Група "ТАС" активно інвестує в українську економіку і розглядає ті інвестиційні проекти, які відповідають стратегії її довгострокового розвитку", - зазначили у прес-службі.

ПрАТ "Завод "Кузня на Рибальському" (раніше – ПАТ "Ленінська кузня") - одне з відомих на ринку підприємств судпрому України.

Основним акціонером приватизованого в 1995 році суднозаводу виступає ПАТ "Недиверсифікований корпоративний інвестфонд "Прайм Ессетс Капітал" (раніше - "Фонд "Петра Порошенка", Київ).

В умовах зовнішньої агресії підприємство освоює виробництво нових розробок оборонного призначення, серед яких - 40 мм гранатомет УАГ-40 із вітчизняною оптикою, бойові модулі для бронетехніки ОБМ, БМ "Скорпіон". У 2015 підприємство розпочало роботи зі створення двох нових бронемашин - 10-тонної БКМ "Тритон" і 15-тонної БМ "Арбалет". Завод також бере участь у кооперації з виробництва радіоелектронного обладнання для захисту держкордону.

У 2016 році уряд надав ПАТ "Ленкузня" право на експорт товарів військового призначення власного виробництва та імпорт товарів військового призначення в інтересах власного виробництва терміном до 1 червня 2018 року. У 2017 році, з урахуванням перейменування підприємства на ПрАТ "Завод "Кузня на Рибальському", його повноваження спецекспортера були продовжені терміном до 1 січня 2021 року.

За даними компанії, за підсумками 2017 року ПрАТ "Завод" Кузня на Рибальському" збільшило чистий прибуток за МСФЗ у 2,2 рази порівняно з 2016 роком - до 18,62 млн грн, чистий дохід зріс у 6,6 рази (557, 36%) - до 776,18 млн грн.

Про плани зі зміни власника ПрАТ "Завод Кузня на Рибальському" повідомила 25 вересня прес-служба суднозаводу. Пізніше інформацію про підготовлювану операцію підтвердив прес-секретар президента України Святослав Цеголко.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

13.11.2018, 14:13
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus