Засуджені в Україні росіяни просять обміняти їх на політв'язнів

16 серпня 201814:12

11 засуджених в Україні росіян просять Росію обміняти їх на українських політв'язнів у РФ.

Про це повідомили Уповноважений ВР з прав людини Людмила Денісова та представник України в ТКГ Ірина Геращенко на своїх сторінках у Facebook.

"У ході моніторингових візитів до місць позбавлення волі ув'язені громадяни РФ продовжують подавати заяви на ім'я президента РФ Володимира Путіна з проханням повернути їх на територію Росії шляхом обміну на одного з українських політв'язнів", - написала Денісова.

За її словами, 15 червня такі заяви написали В'ячеслав Висоцький (ГУ "Черкаська виправна колонія № 62"), Валерій Іванов та Олександр Валехідіс (ГУ "Дрогобицька виправна колонія №40"), Владислав Гречин (ГУ "Одеське установа виконання покарань №21"), Віктор Агєєв (ГУ "Роменська виправна колонія №56"), Олег Доронін (ГУ "Городищенська виправна колонія №96"), Денис Сидоров та Євген Шаталов (ГУ "Житомирська установа виконання покарань №8").

Ці листи також будуть відправлені до Міністерства закордонних справ, щоб вони дипломатичною поштою були доставлені до Адміністрації президента РФ.

У свою чергу, представник України в тристоронній контактній групі з врегулювання конфлікту на Донбасі Ірина Геращенко повідомила, що станом на 16 серпня 11 засуджених в Україні росіян звернулися до президента РФ Путіна з проханням повернути їх в обмін на українських політичних в'язнів.

Вона написала, що направила в ТКГ інформацію по вказаних ув'язнених і заявила, що президент Петро Порошенко готовий їх помилувати за умови обміну на засуджених в Росії політв'язнів.

У той же час, за її словами, з боку Росії поки не надходило відповіді щодо обміну 36 ув'язнених і немає відповіді на ініціативу проведення зустрічі омбудсменів в Мінську 21-22 серпня.

Хочете швидко дізнаватися про важливе? Підписуйтеся на наш  Телеграм 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

16.11.2018, 05:18
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 13 лютого 2019

  Прокурор, який помер в статусі підозрюваного у справах Майдану, був у день смерті в суді

   
  • 11 лютого 2019

  Затримання активістів: чи було захоплення будівлі і які справи відкрито

   
  • 9 лютого 2019

  Активістів "Хто замовив Катю Гандзюк" блокували на форумі Порошенка і затримали на акції Тимошенко (ОНОВЛЕНО о 23:30)

  Після затримання активістів відпустили, а потім затримали повторно

   
  • 8 лютого 2019

  Звіт ТСК у справі Гандзюк: жодних згадок про замовників убивства

  За інформацією Служби безпеки України незаконна вирубка лісу є однією з слідчих версій вбивства Катерини Гандзюк

   
Система Orphus