Росія готується розпочати блокаду Азовського моря - Турчинов

10 серпня 201811:18

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов заявляє, що Росія готується розпочати військово-економічну блокаду Азовського моря.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби РНБО.

Зазначено, що 9 серпня Турчинов під час перебування в районі проведення операції Об'єднаних сил перевірив готовність до протидії російській агресії на півдні України, організацію берегової оборони та захисту узбережжя Азовського моря.

Він зазначив, що нарощування військової присутності РФ поєднується з грубим порушенням міжнародного морського права в Азовському морі і проявляється, зокрема, в незаконному будівництві Керченського мосту та зростанні кількості інцидентів із затриманням російськими військовими вітчизняних і іноземних судів.

"Ми бачимо спроби РФ фактично розпочати військово-економічну блокаду Азовського узбережжя України", - сказав він.

Турчинов зазначив, що в районі проведення ООС одним з найзагрозливіших напрямків залишається маріупольський, де не виключається проведення ворогом як сухопутних, так і морських десантних операцій уздовж Азовського узбережжя.

Під час наради з керівництвом Міністерства оборони, командуванням ООС, керівниками Державної прикордонної служби, Національної поліції і Національної гвардії Турчинов підняв питання посилення й організації берегової оборони та ефективної протидії сухопутним і морським провокаціям з боку РФ, зокрема, шляхом створення в Азовському морі корабельно- катерної групи Військово-морських сил.

На думку секретаря РНБО, для адекватної протидії російській експансії необхідно посилення військово-морської присутності України в Азовському регіоні шляхом перебазування частини корабельно-катерного складу ВМС, розгортання додаткових постів спостереження за береговою лінією і акваторією моря, а також груп швидкого реагування на російські провокації.

 Раніше колишній командувач Військово-морських сил Сергій Гайдук запропонував замінувати частину Азовського моря для запобігання нападу російських військ.

Державна прикордонна служба вважає цю ініціативу недоцільною.

Хочете швидко дізнаватися про важливе? Підписуйтеся на наш  Телеграм 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

10.08.2018, 11:43
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 9 серпня 2018

  Обдури мене, будь ласка: три книжки про те, як і навіщо ми створюємо ілюзії

  Нема нічого поганого в селфі. Аж допоки ви не починаєте викладати селфі із власного весілля – якраз, коли стоїте біля вівтаря

   
  • 7 серпня 2018

  “Україна - не Індія”: чи вдасться врегулювати сферу сурогатного материнства

  Держава практично не контролює програми сурогатного материнства – сферу, яка приносить одні з найвищих прибутків у медицині

   
  • 6 серпня 2018

  Мафія по-українськи: як родичі та водії Каськіва крали мільйони

  Зайвих людей для схеми не наймали - рахунки офшорних фйірм відкривали водії

   
  • 3 серпня 2018

  Гібридний Polexit: Як Польщу готують до перезавантаження з Росією

  Нині у пов’язаній із більш радикальними крилами "ПіС" мас-медіа з’являються "експерти", що з’являються також у федеральних російських ЗМІ.

   
Система Orphus