САП підозрює, що НАБУ через Лещенка допомогло втекти Крючкову

Зокрема, за наслідками однієї із публікацій підозрюваній особі стало відомо про повідомлення про підозру
1 серпня 201812:45

Спеціалізована антикорупційна прокуратура вивчає розголошення матеріалів слідства НАБУ через нардепа Сергія Лещенка щодо колишнього нардепа Дмитра Крючкова.

Про це розповіли джерела INSIDER на запитання, кому присвячена заява САП про "систематичне розголошенням відомостей, які становлять таємницю досудового розслідування у кримінальних провадженнях НАБУ".

Як сказано в заяві, на даний час встановлені непоодинокі факти передання інформації, у тому числі і службових документів працівниками НАБ України третім особам.

"Зокрема, одним із народних депутатів України, у засобах масової інформації та соціальних мережах нещодавно поширено спотворену інформацію щодо ходу та результатів досудового розслідування окремих кримінальних проваджень.  Висвітлюючи такі дані народний депутат України підтверджує власну обізнаність витягами із службових документів НАБ України", - заявили в САП.

Як запевняють у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі, у вказаних документах містились відомості про осіб, суб’єктів господарювання, які можуть бути причетними до низки злочинів та на даний час відпрацьовуються у межах проведення слідчих (розшукових) дій та міжнародно-правової допомоги, а також інша інформація, яка становить таємницю досудового розслідування та не підлягає розголошенню.

"Зокрема, за наслідками однієї із публікацій підозрюваній особі стало відомо про те, що до нього вирішується питання про повідомлення про підозру ще до фактичного прийняття такого рішення, внаслідок чого така особа покинула територію України з метою уникнення кримінальної відповідальності", - сказано в заяві.

З огляду на викладене Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою за фактом розголошення даних досудового розслідування, вчиненого слідчим, працівником оперативно-розшукового органу незалежно від того, чи приймала ця особа безпосередню участь в оперативно-розшуковій діяльності, досудовому розслідуванні внесено відомості до ЄРДР за ч. 2 ст. 387 КК України.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні, вирішено доручити детективам Управління внутрішнього контролю НАБ України.

Лещенко в червні 2016 року написав пост про те, що Крючков оголошений у розшук. Нещодавно він зробив ще одне повідомлення, що Крючков залучений до схем оточення президента в енергетиці, за рахунок яких вони хочуть профінансувати вибори.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

1.08.2018, 13:20
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 9 серпня 2018

  Обдури мене, будь ласка: три книжки про те, як і навіщо ми створюємо ілюзії

  Нема нічого поганого в селфі. Аж допоки ви не починаєте викладати селфі із власного весілля – якраз, коли стоїте біля вівтаря

   
  • 7 серпня 2018

  “Україна - не Індія”: чи вдасться врегулювати сферу сурогатного материнства

  Держава практично не контролює програми сурогатного материнства – сферу, яка приносить одні з найвищих прибутків у медицині

   
  • 6 серпня 2018

  Мафія по-українськи: як родичі та водії Каськіва крали мільйони

  Зайвих людей для схеми не наймали - рахунки офшорних фйірм відкривали водії

   
  • 3 серпня 2018

  Гібридний Polexit: Як Польщу готують до перезавантаження з Росією

  Нині у пов’язаній із більш радикальними крилами "ПіС" мас-медіа з’являються "експерти", що з’являються також у федеральних російських ЗМІ.

   
Система Orphus