НАТО підтримало прагнення України вступити до Альянсу

11 липня 201821:47

НАТО заявляє про підтримку прагнень України вступити в альянс.

Про це йдеться в декларації НАТО за підсумками саміту.

У документі наголошується, що незалежна, суверенна і стабільна Україна, яка твердо підтримує демократію та верховенство права, є ключем до євроатлантичної безпеки.

"Ми твердо підтримуємо право України вирішувати свій власний курс на майбутнє і зовнішню політику без зовнішніх втручань. У світлі переформульованих в Україні стремлінь до членства в НАТО ми підтримуємо наші рішення, прийняті на саміті в Бухаресті і наступних самітах", - йдеться в ньому.

У НАТО вітають значний прогрес України в області реформ, який вже досягнутий, зокрема, з нещодавнім ухваленням закону "Про Вищий антикорупційний суд" і закону "Про національну безпеку".

У той же час, країни-члени НАТО закликають Україну в повній мірі виконати рекомендації та висновки висновки Венеціанської комісії, що стосуються закону "Про освіту".

Також підкреслюється, що Україна має повною мірою використовувати всі доступні їй інструменти в рамках Комісії НАТО - Україна, зокрема, Щорічної національної програми, для досягнення своєї мети впровадження принципів і стандартів НАТО.

Згідно з декларацією, НАТО підтримує реформи в сфері нацбезпеки в Україні і вітає розвиток співпраці між НАТО й Україною в галузі безпеки Чорного моря.

"Ми визнаємо зацікавленість України в розширених можливостях в рамках Ініціативи сумісності партнерства. НАТО розгляне це з урахуванням рішень, прийнятих на Уельсі і Варшавських самітах", -сказано в декларації.

НАТО продовжуватиме працювати з Україною на основі принципів і цінностей, закріплених в Статуті про відмітному партнерство між НАТО і Україною.

Хочете швидко дізнаватися про важливе? Підписуйтеся на наш  Телеграм 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

11.07.2018, 21:59
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 19 вересня 2018

  Е-декларації: історія фейкових перевірок

  Співробітники НАЗК орієнтуються не на з’ясування джерел походження коштів на майно, навіть коли мова йде про статки вартістю в мільйон

   
  • 17 вересня 2018

  Війна з мером за липи: як ужгородці рятують свою набережну

  Кабмін на облаштування набережної виділив понад 21 млн грн, які отримає місцевий "гранітний барон"

   
  • 14 вересня 2018

  Змій без голови: Як Садовий втратив фракцію у Київраді і куди заведе «Київська команда» Сергія Гусовського

  У вигляді "Київської команди" міська влада отримала ще одного союзника

   
  • 13 вересня 2018

  В пошуках крайнього у справі Курченка: апеляція по Тамразову

  Тамразов, як перший заступник голови УГВ, не був членом аукціонного комітету. Туди призначалося по три особи від міністерства енергетики та міністерства економіки і четверо від НАК

   
Система Orphus