Хорватські футболісти присвятили Україні перемогу над Росією

Як відомо, раніше Хорватія перемогла Росію у чвертьфіналі чемпіонату світу
Усі фото: GETTY
8 липня 201810:25

Футболісти збірної Хорватії присвятили Україні свою перемогу над Росією на чемпіонаті світу.

Так, у Facebook з'явилося відео, на якому про це говорять хорватські футболісти Огнен Вукоєвич та Домагой Віда.

"Слава Україні! Ця перемога - за "Динамо" та за Україну", - наголосили вони.

Як відомо, 7 липня Хорватія перемогла Росію у чвертьфіналі Чемпіонату світу з футболу і пройшла до півфіналу.

Основний час суперники завершили із нічийним рахунком 1:1, а екстра-тайми - 2:2.

Долю гри визначила серія післяматчевих пенальті - 4:3 на користь Хорватії.

Матч хорватів і росіян проходив у російському Сочі.

Це був останній чвертьфінальний матч ЧС-2018. Збірна Хорватії зіграє проти Англії у півфіналі, який відбудеться 11 липня.