НАБУ розслідує провадження щодо ймовірних зловживань Павелка

За інформацією INSIDER, очільник САП Назар Холодницький не входить до групи прокурорів у цій справі
14 червня 201817:00

Національне антикорупційне бюро порушило провадження, фігурантом якого може бути голова Федерації футболу України Андрій Павелко.

Про це повідомило джерело INSIDER.

За словами співрозмовника, очільник САП Назар Холодницький, який є другом Павелка та його заступником по ФФУ, не входить до групи процесуальних керівників у цій справі через ймовірний конфлікт інтересів. Замість Холодницького, групу очолює його заступник Володимир Кривенко.

Разом із тим, джерела припускають, що до повідомлення про підозру у даному випадку "навряд чи дійде".

Водночас, офіційно у НАБУ підтвердили, що розслідують фактову справу щодо ймовірних зловживань службових осіб під час держзакупівель для будівництва футбольних полів.

"Детективи НАБУ розпочали розслідування за фактами, викладеними в зверненнях громадських організацій та публікаціях преси щодо можливих зловживань службових осіб законодавчої та виконавчої гілок влади, підслідних НАБУ, при виділенні коштів та закупівлях коштом державного бюджету робіт та послуг із будівництва футбольних полів зі штучним покриттям. Відомості до ЄРДР внесені на виконання ст. 214 Кримінального процесуального кодексу України. Попередня правова кваліфікація – ст. 366-1, ч.3 ст.368-2, ч.2 ст. 364 Кримінального кодексу України", - йдеться у повідомленні НАБУ.

"Принагідно зазначаємо, що факт внесення відомостей до ЄРДР жодним чином не свідчить про те, що з боку тієї чи іншої особи дійсно мали місце неправомірні дії. З метою встановлення об’єктивних фактів та збору доказів і проводиться досудове розслідування", - додали у Бюро, наголосивши на нормі закону про презумпцію невинуватості.

Хочете швидко дізнаватися про важливе? Підписуйтеся на наш  Телеграм 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

14.06.2018, 17:23
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 9 серпня 2018

  Обдури мене, будь ласка: три книжки про те, як і навіщо ми створюємо ілюзії

  Нема нічого поганого в селфі. Аж допоки ви не починаєте викладати селфі із власного весілля – якраз, коли стоїте біля вівтаря

   
  • 7 серпня 2018

  “Україна - не Індія”: чи вдасться врегулювати сферу сурогатного материнства

  Держава практично не контролює програми сурогатного материнства – сферу, яка приносить одні з найвищих прибутків у медицині

   
  • 6 серпня 2018

  Мафія по-українськи: як родичі та водії Каськіва крали мільйони

  Зайвих людей для схеми не наймали - рахунки офшорних фйірм відкривали водії

   
  • 3 серпня 2018

  Гібридний Polexit: Як Польщу готують до перезавантаження з Росією

  Нині у пов’язаній із більш радикальними крилами "ПіС" мас-медіа з’являються "експерти", що з’являються також у федеральних російських ЗМІ.

   
Система Orphus