Проти людей з оточення Гройсмана може бути порушено справу

За інформацією INSIDER, провадження стосується наближених до очільника уряду віце-прем'єра Володимира Кістіона та мера Вінниці Сергія Моргунова
14 червня 201815:41

Проти віце-прем'єра Володимира Кістіона та мера Вінниці Сергія Моргунова може бути порушено кримінальне провадження.

Про це йдеться у матеріалі INSIDER.

Так, 15 травня 2018 року управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ звернулося до прокуратури Вінницької області щодо можливих посадових злочинів віце-прем’єра Володимира Кістіона та мера Вінниці Сергія Моргунова.

Прокуратура Вінницької області тоді не внесла їнформацію до ЄРДР, натомість, за усною вказівкою прокурора Вінницької області В’ячеслав Соколового, матеріали були передані до місцевого відділу поліції, який їх і зареєстрував.

За словами автора статті, йдеться про порушення Моргунова та Кістіона на посаді його заступника щодо видачі ордеру на службову квартиру для місцевої начальниці Пенсійного фонду Олени Корчаки, яка потім була приватизована.

"Йдеться про історію 5-річної давнини. Тоді управління Пенсійного фонду Вінниці придбало квартиру в провулку Щорса 18-а, на 65 квадратних метрів за 330 тисяч гривень. У липні 2014 року тодішній перший заступник вінницького міського голови Кістіон видав ордер на цю квартиру начальнику управління пенсійного фонду Вінниці Олені Корчаці. Це рішення, як вважають у СБУ, було ухвалено в порушення законів "Про місцеве самоврядування" та "Про передачу об’єктів державної та комунальної власності", без рішення вінницької міськради та до передачі квартири на баланс Пенсійного фонду міста. Це було зроблено через 20 днів, 31 липня 2014 року", - йдеться у статті.

За даними INSIDER, 28 серпня того ж року секретар місцевої ради Моргунов дозволив без рішення вінницької міськради, рішенням виконкому приватизацію цієї квартири. І вже за 5 днів жінка переоформила квартиру на себе.

Правоохоронці вважають, що при цьому не дотримали процедуру передачі:

-        Немає звернення УПФУ про передачу об’єкта з державної у комунальну власність;

-        Немає згоди міськради з цього приводу;

-        Не створено комісію з передачі житлового об’єкта;

-        Не оформлено спільний акт передачі квартири;

-        Не отримано дозвіл УПФУ на передачу майна.

У результаті, станом на 2018 рік квартира перебуває одночасно на балансі Фонду як службова і у приватній власності громадянки Корчаки.

"Історія звісно дуже дріб'язкова, якщо порівнювати з тим, скільки землі вкрадено в Києві, як роздаються надра через спецдозволи або видобувається і вивозиться в Польщу бурштин, як обходять тендери  Prozorro і заробляють на митниці, вагонах, дорогах і поглибленні дна. Але колись історія з квартирою коштувала Юрію Луценку кількох років свободи. Поки що ж історія вінницької квартири загрожує Гройсману хіба що репутаційними збитками", - зазначає автор. 

Як відомо, 13 червня прем'єр Гройсман завив, що правоохоронці готують проти нього провокацію.

Подробиці щодо справи проти оточення Гройсмана читайте у матеріалі Тетяни Ніколаєнко "Провокація для Гройсмана або Чого злякався прем'єр".

Хочете швидко дізнаватися про важливе? Підписуйтеся на наш  Телеграм 

 

 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

25.06.2018, 17:40
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 9 серпня 2018

  Обдури мене, будь ласка: три книжки про те, як і навіщо ми створюємо ілюзії

  Нема нічого поганого в селфі. Аж допоки ви не починаєте викладати селфі із власного весілля – якраз, коли стоїте біля вівтаря

   
  • 7 серпня 2018

  “Україна - не Індія”: чи вдасться врегулювати сферу сурогатного материнства

  Держава практично не контролює програми сурогатного материнства – сферу, яка приносить одні з найвищих прибутків у медицині

   
  • 6 серпня 2018

  Мафія по-українськи: як родичі та водії Каськіва крали мільйони

  Зайвих людей для схеми не наймали - рахунки офшорних фйірм відкривали водії

   
  • 3 серпня 2018

  Гібридний Polexit: Як Польщу готують до перезавантаження з Росією

  Нині у пов’язаній із більш радикальними крилами "ПіС" мас-медіа з’являються "експерти", що з’являються також у федеральних російських ЗМІ.

   
Система Orphus