"Газпром" скасував розміщення євробондів через ризик арешту коштів "Нафтогазом"

Фото: 112.ua
14 червня 201814:27

"Газпром" скасував заплановане на середину червня розміщення євробондів у фунтах стерлінгів через ризик арешту залучених коштів за позовами "Нафтогазу України", повідомило в четвер "Інтерфаксу" джерело, знайоме з ситуацією.

"Нафтогаз України" вже вдався до юридичних дій, спрямованих на арешт дочірніх компаній "Газпрому" та їхніх активів у Швейцарії та Нідерландах. Повідомлялося про плани заарештувати активи у Великій Британії та США.

Емітентом програми єврооблігацій "Газпрому" є люксембурзька компанія Gaz Capital S.A.

Цього року в "Газпрому" дуже велика інвестпрограма (майже 1,3 трлн рублів) і рекордна програма запозичень - 417 мільярдів рублів. Від початку року концерн розмістив облігації в рублях (30 млрд рублів), євро (750 млн євро) і швейцарських франках (750 млн франків), залучив кредит Credit Agricole (600 млн євро). Наразі виходить уже 171 млрд рублів, або 41% від програми запозичень.

При цьому менеджмент також має мандат на залучення банківських кредитів іще на 3,4 млрд євро. Зареєстровано програму біржових облігацій на 100 млрд рублів.

Заступник голови правління "Газпрому" Андрій Круглов не виключав, що слідом за зростанням цін на газ у Європі, яке вже сильно перевершує рівні, закладені в початковий бюджет, монополія може скоротити програму запозичень.

Хочете швидко дізнаватися про важливе? Підписуйтеся на наш Телеграм

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

14.06.2018, 14:53
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 9 серпня 2018

  Обдури мене, будь ласка: три книжки про те, як і навіщо ми створюємо ілюзії

  Нема нічого поганого в селфі. Аж допоки ви не починаєте викладати селфі із власного весілля – якраз, коли стоїте біля вівтаря

   
  • 7 серпня 2018

  “Україна - не Індія”: чи вдасться врегулювати сферу сурогатного материнства

  Держава практично не контролює програми сурогатного материнства – сферу, яка приносить одні з найвищих прибутків у медицині

   
  • 6 серпня 2018

  Мафія по-українськи: як родичі та водії Каськіва крали мільйони

  Зайвих людей для схеми не наймали - рахунки офшорних фйірм відкривали водії

   
  • 3 серпня 2018

  Гібридний Polexit: Як Польщу готують до перезавантаження з Росією

  Нині у пов’язаній із більш радикальними крилами "ПіС" мас-медіа з’являються "експерти", що з’являються також у федеральних російських ЗМІ.

   
Система Orphus