"Газпром" скасував розміщення євробондів через ризик арешту коштів "Нафтогазом"

Фото: 112.ua
14 червня 201814:27

"Газпром" скасував заплановане на середину червня розміщення євробондів у фунтах стерлінгів через ризик арешту залучених коштів за позовами "Нафтогазу України", повідомило в четвер "Інтерфаксу" джерело, знайоме з ситуацією.

"Нафтогаз України" вже вдався до юридичних дій, спрямованих на арешт дочірніх компаній "Газпрому" та їхніх активів у Швейцарії та Нідерландах. Повідомлялося про плани заарештувати активи у Великій Британії та США.

Емітентом програми єврооблігацій "Газпрому" є люксембурзька компанія Gaz Capital S.A.

Цього року в "Газпрому" дуже велика інвестпрограма (майже 1,3 трлн рублів) і рекордна програма запозичень - 417 мільярдів рублів. Від початку року концерн розмістив облігації в рублях (30 млрд рублів), євро (750 млн євро) і швейцарських франках (750 млн франків), залучив кредит Credit Agricole (600 млн євро). Наразі виходить уже 171 млрд рублів, або 41% від програми запозичень.

При цьому менеджмент також має мандат на залучення банківських кредитів іще на 3,4 млрд євро. Зареєстровано програму біржових облігацій на 100 млрд рублів.

Заступник голови правління "Газпрому" Андрій Круглов не виключав, що слідом за зростанням цін на газ у Європі, яке вже сильно перевершує рівні, закладені в початковий бюджет, монополія може скоротити програму запозичень.

Хочете швидко дізнаватися про важливе? Підписуйтеся на наш Телеграм

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

14.06.2018, 14:53
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 22 червня 2018

  Ігри з опозиційними поданнями, Або операція бартер

  Як сталося так, що три з подань не дійшли до розгляду в комітеті і чи є це відплатою за те, що депутати дають свої голоси за потрібні закони

   
  • 21 червня 2018

  Питання держбезпеки: Як американські і натівські перемогли президентських і фронтових

  “Цей закон фактично писався американцями, всі правки, які сьогодні пройшли – були передані з американського посольства”, - сказав один з членів оборонного комітету.

   
  • 20 червня 2018

  В очікуванні вироку: хто такий Лусваргі і чому він знову за ґратами

  4 травня націоналісти знайшли його в одному з будинків неподалік бразильського посольства і силоміць привели до ізолятора СБУ.

   
  • 19 червня 2018

  Николай Щуриков: в таком темпе ОПЗ в ближайший год будет порезан на металлолом

  Фирмы Онищенка тоже предлагали нам газ - только у одних его не было, а другие хотели продать дороже.

   
Система Orphus