Британська вчена показала макет "ідеального тіла", яке могло б гарантувати безсмертя

12 червня 201817:47

Британський науковець в області анатомії Еліс Робертс показала, як з точки зору здоров'я мало б виглядати тіло ідеальної жінки.

Як пише Daily Mail, вчена сконструювала 3D-макет свого ж тіла з необхідними для тривалого виживання частинами у вигляді вух ельфа, слизової шкіри жаби і сумки кенгуру.

"Чи гарне це тіло? Ну, навряд чи. З трьома пальцями без нігтів, великими вухами й усіченим торсом, воно схоже на якусь міфічну істоту з "Володаря кілець. Проте, ця дивна на вигляд людина є ідеальним зразком, тому що, якби ми всі були створені таким чином, ми б ніколи не стали глухими, серцеві напади відійшли б у минуле, а померти було би практично неможливо ", - стверджує Робертс.

 

На її думку, людський організм дуже далекий від досконалості.

"Мій експеримент полягає в тому, щоб об'єднати мистецтво і науку, щоб створити уявлення про те, що може зробити ідеальне тіло, і показати, як воно буде виглядати - в формі дивної нової мене",- написала Робертс.

"Мене вразило, що, хоча ми маємо багато корисних адаптацій, у нас також є багато недоліків. Чому наші вуха припиняють чути, горло є вразливим для задухи, а шкіра легко пошкоджується? Що якби ми могли використовувати для своєї еволюції краще, що може запропонувати світ тварин?", - додала вчена.

"Натхненна собаками, котами, головоногими молюсками, рибою, лебедями та шимпанзе, моя модель має краще серце з великою кількістю артерій, ніж людина, більш ефективні лечені, очі без вій, вуха, які краще ловлять звук, ефективніші ноги та рептильну шкіру, яка швидко реагує на блокуючі пошкодження ультрафіолетових променів", - зазначила Робертс.

Вона також нагадала, що, зокрема, біль у спині зазвичай з'являється на п'ятому-шостому десятку життя, коли більшість людей втрачає репродуктивну здатність.

"В якомусь сенсі ми, люди, є жертвами нашого власного успіху, тому що все, що потрібно для перемоги в еволюції, - це те, що ви досить довго виживаєте, щоб передати свої гени. Після того, як ви відтворили гени, еволюція припиняється, а недоліки проявляються", - написала Робертс.

"Моя бліда шкіра, ймовірно, розвивалася, коли мої предки жили в холодних північних широтах, де було дуже мало сонця. Але це означає, що вона легко пошкоджується ультрафіолетовими променями сонця, тобто є вразливою для передчасного старіння і раку шкіри. Я вибрала амфібійну шкіру. Вона миттєво змінюється залежно від світла або темноти, щоб пропускати світло або блокувати ультрафіолетові промені ", - пояснила вчена.

"Наші легені не є відмінним прикладом дизайну. Вони виконують роботу щодо надходження кисню в наш мозок і життєво важливі органи, але їхній устрій означає, що ми не позбавляємося старого повітря, перш ніж вдихаємо нове. Птахи мають інший устрій легенів, при якому повітря втягується в повітряні мішечки у животі. Вони стискаються, щоб підтримувати потік повітря через проходи легенів в одному напрямку. Іншими словами, птахам не потрібно видихати. Це робить поширення кисню в кров і позбавлення від вуглекислого газу більш ефективним", - стверджує Робертс.

Вона також додала, що народивши двох дітей, є великою шанувальницею сумки кенгуру.

Хочете швидко дізнаватися про важливе? Підписуйтеся на наш  Телеграм 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

12.06.2018, 18:07
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 22 червня 2018

  Ігри з опозиційними поданнями, Або операція бартер

  Як сталося так, що три з подань не дійшли до розгляду в комітеті і чи є це відплатою за те, що депутати дають свої голоси за потрібні закони

   
  • 21 червня 2018

  Питання держбезпеки: Як американські і натівські перемогли президентських і фронтових

  “Цей закон фактично писався американцями, всі правки, які сьогодні пройшли – були передані з американського посольства”, - сказав один з членів оборонного комітету.

   
  • 20 червня 2018

  В очікуванні вироку: хто такий Лусваргі і чому він знову за ґратами

  4 травня націоналісти знайшли його в одному з будинків неподалік бразильського посольства і силоміць привели до ізолятора СБУ.

   
  • 19 червня 2018

  Николай Щуриков: в таком темпе ОПЗ в ближайший год будет порезан на металлолом

  Фирмы Онищенка тоже предлагали нам газ - только у одних его не было, а другие хотели продать дороже.

   
Система Orphus