Британська вчена показала макет "ідеального тіла", яке могло б гарантувати безсмертя

12 червня 201817:47

Британський науковець в області анатомії Еліс Робертс показала, як з точки зору здоров'я мало б виглядати тіло ідеальної жінки.

Як пише Daily Mail, вчена сконструювала 3D-макет свого ж тіла з необхідними для тривалого виживання частинами у вигляді вух ельфа, слизової шкіри жаби і сумки кенгуру.

"Чи гарне це тіло? Ну, навряд чи. З трьома пальцями без нігтів, великими вухами й усіченим торсом, воно схоже на якусь міфічну істоту з "Володаря кілець. Проте, ця дивна на вигляд людина є ідеальним зразком, тому що, якби ми всі були створені таким чином, ми б ніколи не стали глухими, серцеві напади відійшли б у минуле, а померти було би практично неможливо ", - стверджує Робертс.

 

На її думку, людський організм дуже далекий від досконалості.

"Мій експеримент полягає в тому, щоб об'єднати мистецтво і науку, щоб створити уявлення про те, що може зробити ідеальне тіло, і показати, як воно буде виглядати - в формі дивної нової мене",- написала Робертс.

"Мене вразило, що, хоча ми маємо багато корисних адаптацій, у нас також є багато недоліків. Чому наші вуха припиняють чути, горло є вразливим для задухи, а шкіра легко пошкоджується? Що якби ми могли використовувати для своєї еволюції краще, що може запропонувати світ тварин?", - додала вчена.

"Натхненна собаками, котами, головоногими молюсками, рибою, лебедями та шимпанзе, моя модель має краще серце з великою кількістю артерій, ніж людина, більш ефективні лечені, очі без вій, вуха, які краще ловлять звук, ефективніші ноги та рептильну шкіру, яка швидко реагує на блокуючі пошкодження ультрафіолетових променів", - зазначила Робертс.

Вона також нагадала, що, зокрема, біль у спині зазвичай з'являється на п'ятому-шостому десятку життя, коли більшість людей втрачає репродуктивну здатність.

"В якомусь сенсі ми, люди, є жертвами нашого власного успіху, тому що все, що потрібно для перемоги в еволюції, - це те, що ви досить довго виживаєте, щоб передати свої гени. Після того, як ви відтворили гени, еволюція припиняється, а недоліки проявляються", - написала Робертс.

"Моя бліда шкіра, ймовірно, розвивалася, коли мої предки жили в холодних північних широтах, де було дуже мало сонця. Але це означає, що вона легко пошкоджується ультрафіолетовими променями сонця, тобто є вразливою для передчасного старіння і раку шкіри. Я вибрала амфібійну шкіру. Вона миттєво змінюється залежно від світла або темноти, щоб пропускати світло або блокувати ультрафіолетові промені ", - пояснила вчена.

"Наші легені не є відмінним прикладом дизайну. Вони виконують роботу щодо надходження кисню в наш мозок і життєво важливі органи, але їхній устрій означає, що ми не позбавляємося старого повітря, перш ніж вдихаємо нове. Птахи мають інший устрій легенів, при якому повітря втягується в повітряні мішечки у животі. Вони стискаються, щоб підтримувати потік повітря через проходи легенів в одному напрямку. Іншими словами, птахам не потрібно видихати. Це робить поширення кисню в кров і позбавлення від вуглекислого газу більш ефективним", - стверджує Робертс.

Вона також додала, що народивши двох дітей, є великою шанувальницею сумки кенгуру.

Хочете швидко дізнаватися про важливе? Підписуйтеся на наш  Телеграм 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

12.06.2018, 18:07
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 9 серпня 2018

  Обдури мене, будь ласка: три книжки про те, як і навіщо ми створюємо ілюзії

  Нема нічого поганого в селфі. Аж допоки ви не починаєте викладати селфі із власного весілля – якраз, коли стоїте біля вівтаря

   
  • 7 серпня 2018

  “Україна - не Індія”: чи вдасться врегулювати сферу сурогатного материнства

  Держава практично не контролює програми сурогатного материнства – сферу, яка приносить одні з найвищих прибутків у медицині

   
  • 6 серпня 2018

  Мафія по-українськи: як родичі та водії Каськіва крали мільйони

  Зайвих людей для схеми не наймали - рахунки офшорних фйірм відкривали водії

   
  • 3 серпня 2018

  Гібридний Polexit: Як Польщу готують до перезавантаження з Росією

  Нині у пов’язаній із більш радикальними крилами "ПіС" мас-медіа з’являються "експерти", що з’являються також у федеральних російських ЗМІ.

   
Система Orphus