Вілкул каже, що не боїться зняття недоторканності

25 травня 201820:35

Депутат від "Опозиційного блоку" Олександр Вілкул заявляє, що не боїться зняття недоторканності, оскільки є прихильником її скасування.

Про це Вілкул написав на своїй сторінці в Facebook.

"З приводу так званого "подання" ГПУ. Перш за все, я точно не вважаю себе винним. Усі, кому було чого побоюватися, 4 роки тому залишили Україну і живуть хто в Росії, хто в Європі, хто в інших місцях. Всі ці 4 роки влада під мікроскопом вивчала мою діяльність, перевіряла кожен мій підпис і ось раптово виявила щось там за 2011 рік. Тому я впевнений, що це чергова спроба влади натиснути на мене і обмежити мою політичну активність ", - написав парламентарій.

Політик стверджує, що справжньою причиною подання Генеральної прокуратури є відсутність у нього боязні говорити правду в телеефірах про діяльність нинішньої влади, називати конкретні імена осіб з владних структур і викривати їхні злочини.

За словами Вілкула, подання на зняття депутатської недоторканності він розглядає як чергову дію влади, спрямовану на обмеження його політичної активності, а Генпрокуратуру - не як орган правосуддя, а як інструмент розправи над політичними опонентами влади.

"Я спокійно ставлюся до зняття з мене депутатської недоторканності - я послідовний прихильник її скасування як такої. Для мене також очевидно, що, якщо ця справа взагалі дійде до суду, то вона розсиплеться і буде доведена моя невинуватість. Але ГПУ і не ставить завдання довести мою провину в суді. Їм потрібно інше. пПтрібно отримати право проводити обшуки у моїх рідних і друзів. Викликати їх на багатогодинні безглузді допити, і таким чином тиснути на мене, намагатися мене дестабілізувати. І, скажу чесно, я буду переживати за них. Адже будуть цілеспрямовано бити по найближчих для мене людях. Але зламати їм мене не вдасться. Я знаю, що не винен. Знаю, що ми обов'язково переможемо - цій владі залишилося вже дуже недовго. Перемога буде за нами! " - резюмує опозиціонер.

Як відомо, раніше генпрокурор Юрій Луценко вніс в Раду подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності Вілкула.

Хочете швидко дізнаватися про важливе? Підписуйтеся на наш  Телеграм 

 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

25.05.2018, 20:43
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 9 серпня 2018

  Обдури мене, будь ласка: три книжки про те, як і навіщо ми створюємо ілюзії

  Нема нічого поганого в селфі. Аж допоки ви не починаєте викладати селфі із власного весілля – якраз, коли стоїте біля вівтаря

   
  • 7 серпня 2018

  “Україна - не Індія”: чи вдасться врегулювати сферу сурогатного материнства

  Держава практично не контролює програми сурогатного материнства – сферу, яка приносить одні з найвищих прибутків у медицині

   
  • 6 серпня 2018

  Мафія по-українськи: як родичі та водії Каськіва крали мільйони

  Зайвих людей для схеми не наймали - рахунки офшорних фйірм відкривали водії

   
  • 3 серпня 2018

  Гібридний Polexit: Як Польщу готують до перезавантаження з Росією

  Нині у пов’язаній із більш радикальними крилами "ПіС" мас-медіа з’являються "експерти", що з’являються також у федеральних російських ЗМІ.

   
Система Orphus