Онищенко відмовляється від компромату з його перепискою про Тимошенко

Депутат-утікач назвав матеріал за його участі "фейком", а журналісти вважають, що "це послання адресоване Тимошенко"
11 травня 201817:48

Депутат-утікач Олександр Онищенко заявляє, що не надавав доступ журналістам-розслідувачам до своєї переписки з оточенням президента Порошенка.

Так він прокоментував у Фейсбуці розслідування проекту "Слідство.інфо", в якому журналісти заявили, що під час зустрічі у Франції Онищенко дозволив їм сфотографувати його переписку з "сірим кардиналом" Ігорем Кононенком, "завгоспом Порошенка" Сергієм Березенком та з "фінансистом" президента Макаром Пасенюком.

Як відомо, на скріншотах, які показали журналісти, Онищенко нібито просять домовитися з іншими нардепами про голосування за гроші на користь президента Петра Порошенка.

"Цікаво все повернулося. Так, Гнап (Дмитро Гнап, журналіст "Слідства.інфо" - ред.) був у мене 1,5 роки тому. Брав інтерв'ю щодо корупції Порошенка. Телефону мого в руках не тримав. Я пообіцяв йому переписку – але пізніше", - стверджує Онищенко.

Він заявив, що розслідування "змонтоване", а слова в ньому - "вирвані з контексту".

"Ніхто не давав йому телефон. Видно, людина довго жила без слави, враховуючи, що її залишили спонсори. Тепер знайшла інших. Ось і випускає такі дешеві, замовні сюжети", - написав депутат-утікач.

Журналіст Дмитро Гнап ці звинувачення відкидає і стверджує, що нардеп таки показував йому телефон з перепискою, а тепер відверто бреше.

"Тоді, в грудні 2016-го в Куршевелі, коли ми з ним зустрілися, він був злий на Тимошенко за те, що вона особисто та частина її фракції підтримали зняття з нього депутатської недоторканості. Отож він особливо не заперечував проти передачі нам "маленьких таємниць" по співпраці Тимошенко з оточенням президента", - написав журналіст.

"Онищенко показав і запропонував перефотографувати його листування в WhatsApp з нардепами Кононенком та Березенком та Макаром Пасенюком - фінансистом президента. Але минуло півтора роки, і сваритися з Тимошенко Онищенку стало невигідно", - додав Гнап.

"Тепер його давня знайома Тимошенко - фаворит президентських перегонів. Думаю, при Тимошенко-президенті Онищенко вже бачить себе Міністром конярства України", - написав журналіст.

Він вважає, що це своє заперечення Онищенко адресує не суспільству, а особисто лідерці "Батьківщини".

" Заяви Онищенка мають лише одного читача - Юлію Тимошенко. Не вір їм, мовляв, тьотя!" – наголошує Гнап.

Хочете швидко дізнаватися про важливе? Підписуйтеся на наш  Телеграм 

 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

 • Я как только в сети появились в сети на мобильниках (компроматы) на ЮЛЮ сразу сказал, что это байда какая то. По той причине что Юля на дух не переносит ПОПа, а тут вдруг за бабло, начала под его дудочку польку дристуху с выходом вытанцовывать. Быть такого не может если у неё даже с Онищенком были очень натянутые отношения. Юля не дура, чтобы пойти на такие гнилые сделки.

12.05.2018, 10:02
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 9 серпня 2018

  Обдури мене, будь ласка: три книжки про те, як і навіщо ми створюємо ілюзії

  Нема нічого поганого в селфі. Аж допоки ви не починаєте викладати селфі із власного весілля – якраз, коли стоїте біля вівтаря

   
  • 7 серпня 2018

  “Україна - не Індія”: чи вдасться врегулювати сферу сурогатного материнства

  Держава практично не контролює програми сурогатного материнства – сферу, яка приносить одні з найвищих прибутків у медицині

   
  • 6 серпня 2018

  Мафія по-українськи: як родичі та водії Каськіва крали мільйони

  Зайвих людей для схеми не наймали - рахунки офшорних фйірм відкривали водії

   
  • 3 серпня 2018

  Гібридний Polexit: Як Польщу готують до перезавантаження з Росією

  Нині у пов’язаній із більш радикальними крилами "ПіС" мас-медіа з’являються "експерти", що з’являються також у федеральних російських ЗМІ.

   
Система Orphus