Цукерберг анонсував відкриття при Facebook служби онлайн-знайомств

2 травня 201810:05

Facebook планує вийти на ринок онлайн-знайомств і організувати власну службу для одиноких людей, заявив на конференції для розробників F8 Facebook глава компанії Марк Цукерберг, передає Reuters.

"У Facebook є 200 млн чоловік, які зараховують себе до самотніх, тому очевидно, що тут щось можна зробити", - сказав Цукерберг, повідомляє РБК.

За його словами, організація служби знайомств буде природним кроком для компанії, яка є майданчиком для спілкування людей в інтернеті. Він також уточнив, що нові можливості призначені для людей, які шукають "серйозних відносин", і стануть доступні вже найближчим часом.

Після заяви глави Facebook акції компанії Match Group Inc., яка володіє і управляє онлайн-сервісами та додатками для знайомств, в тому числі Tinder, впали майже на 23%, з $ 47,2 до $ 36,7 (дані investing.com).

Акції Sparks Networks, власника JDate і ChristianMingle, впали на 7,3%.

Серед анонсованих новинок Facebook Цукерберг назвав також функцію очищення історії відвідувань для Facebook, а також розширені можливості для творців груп.

На думку аналітика Atlantic Equities Джеймса Корделла, відкриття служби знайомств може збільшити час, який користувачі проводять на Facebook, і стати "великою проблемою" для конкурентів, таких як Match Group Inc. "Але первісна функціональність виглядає відносно простою в порівнянні з тими, які пропонують сервіси Match, тому вплив Facebook на ринок знайомств буде залежати від того, наскільки добре він проявить себе в цій області", - сказав Корделл.

Хочете швидко дізнаватися про важливе? Підписуйтеся на наш  Телеграм 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

2.05.2018, 13:10
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 9 серпня 2018

  Обдури мене, будь ласка: три книжки про те, як і навіщо ми створюємо ілюзії

  Нема нічого поганого в селфі. Аж допоки ви не починаєте викладати селфі із власного весілля – якраз, коли стоїте біля вівтаря

   
  • 7 серпня 2018

  “Україна - не Індія”: чи вдасться врегулювати сферу сурогатного материнства

  Держава практично не контролює програми сурогатного материнства – сферу, яка приносить одні з найвищих прибутків у медицині

   
  • 6 серпня 2018

  Мафія по-українськи: як родичі та водії Каськіва крали мільйони

  Зайвих людей для схеми не наймали - рахунки офшорних фйірм відкривали водії

   
  • 3 серпня 2018

  Гібридний Polexit: Як Польщу готують до перезавантаження з Росією

  Нині у пов’язаній із більш радикальними крилами "ПіС" мас-медіа з’являються "експерти", що з’являються також у федеральних російських ЗМІ.

   
Система Orphus