МОЗ знову відсторонив Амосову від обов'язків ректора НМУ ім. Богомольця

6 березня 201813:17

Міністерство охорони здоров'я повторно відсторонило Катерину Амосову від обов'язків ректора Національного медичного університету ім. Богомольця й продовжило роботу комісії з розслідування зриву інтегрованого іспиту "КРОК 1. Стоматологія" у цьому навчальному закладі до 23 березня.

Про це йдеться у повідомленні МОЗ.

Міністерство нагадує, що у зв'язку зі зривом 20 лютого 2018 у НМУ ліцензійного інтегрованого іспиту "КРОК 1. Стоматологія" для більш як 200 студентів 3 курсу стоматологічного факультету, МОЗ України створило комісію для перевірки всіх обставин справи.

"Зважаючи на значний обсяг документів, МОЗ України прийняло рішення продовжити роботу комісії ще на два тижні - до 23 березня. На час роботи комісії Катерина Амосова відсторонена від обов’язків", - йдеться в повідомленні.

Відповідно до повідомлення, ще 21 лютого комісія вимагала від НМУ й Центру тестування надати копії наявної документації про підготовку й організацію проведення ліцензійного інтегрованого іспиту "КРОК" у НМУ.

МОЗ заявляє, що протягом більш ніж тижня роботи комісії адміністрація НМУ фактично блокувала її роботу, не надаючи необхідні документи й не допускаючи членів комісії в ректорський корпус НМУ.

Тільки на 9-й день роботи комісії Катерина Амосова з'явилася на засідання й надала копії матеріалів за процедурою проведення іспиту й співробітництва із Центром тестування.

Як відомо, ректора медуніверситету ім. Богомольця Катерину Амосову МОЗ відсторонив від посади після самогубства іноземної студентки Мукаддас Насирлаєвої, але, через іншу проблему, пов'язану зі зривом проведення іспиту "Крок" для студентів-стоматологів.

Міністерство освіти вимагає від нового ректорату стати до виконання обов'язків та відновити навчання в університеті для студентів, "які бажають навчатися".

Окружний адміністративний суд Києва 1 березня відновив Катерину Амосову на посаді ректора медичного університету ім. Богомольця.

Хочете швидко дізнаватися про важливе? Підписуйтеся на наш Телеграм

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

15.11.2018, 18:28
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 18 січня 2019

  Мільйонні хабарі в Укргазвидобуванні: затримань не було, підозри не оголошені

  Силові відомства перекидають відповідальність за слідство у справі одне на одного

   
  • 18 січня 2019

  З мінімальним запасом: як Рада врегулювала перехід парафій

   
  • 17 січня 2019

  Справу закрито: поліція не знайшла винних у самогубстві керівника Миколаївського аеропорту

   
  • 16 січня 2019

  «Поразка століття»: як у Британії провалили угоду про Brexit і не відправили уряд у відставку

   
Система Orphus