МОЗ знову відсторонив Амосову від обов'язків ректора НМУ ім. Богомольця

6 березня 201813:17

Міністерство охорони здоров'я повторно відсторонило Катерину Амосову від обов'язків ректора Національного медичного університету ім. Богомольця й продовжило роботу комісії з розслідування зриву інтегрованого іспиту "КРОК 1. Стоматологія" у цьому навчальному закладі до 23 березня.

Про це йдеться у повідомленні МОЗ.

Міністерство нагадує, що у зв'язку зі зривом 20 лютого 2018 у НМУ ліцензійного інтегрованого іспиту "КРОК 1. Стоматологія" для більш як 200 студентів 3 курсу стоматологічного факультету, МОЗ України створило комісію для перевірки всіх обставин справи.

"Зважаючи на значний обсяг документів, МОЗ України прийняло рішення продовжити роботу комісії ще на два тижні - до 23 березня. На час роботи комісії Катерина Амосова відсторонена від обов’язків", - йдеться в повідомленні.

Відповідно до повідомлення, ще 21 лютого комісія вимагала від НМУ й Центру тестування надати копії наявної документації про підготовку й організацію проведення ліцензійного інтегрованого іспиту "КРОК" у НМУ.

МОЗ заявляє, що протягом більш ніж тижня роботи комісії адміністрація НМУ фактично блокувала її роботу, не надаючи необхідні документи й не допускаючи членів комісії в ректорський корпус НМУ.

Тільки на 9-й день роботи комісії Катерина Амосова з'явилася на засідання й надала копії матеріалів за процедурою проведення іспиту й співробітництва із Центром тестування.

Як відомо, ректора медуніверситету ім. Богомольця Катерину Амосову МОЗ відсторонив від посади після самогубства іноземної студентки Мукаддас Насирлаєвої, але, через іншу проблему, пов'язану зі зривом проведення іспиту "Крок" для студентів-стоматологів.

Міністерство освіти вимагає від нового ректорату стати до виконання обов'язків та відновити навчання в університеті для студентів, "які бажають навчатися".

Окружний адміністративний суд Києва 1 березня відновив Катерину Амосову на посаді ректора медичного університету ім. Богомольця.

Хочете швидко дізнаватися про важливе? Підписуйтеся на наш Телеграм

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

15.11.2018, 18:28
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 22 листопада 2018

  П’ять недоречностей у День Гідності та Свободи

   
  • 21 листопада 2018

  Екс-поплічник Юрія Крисіна приїхав у суд давати свідчення на ймовірних викрадачів Вербицького і Луценка

  Сергій Чемес за угодою зі слідством був засуджений до 3 років і 3 місяців за участь у смертельному нападі на В'ячеслава Веремія

   
  • 19 листопада 2018

  Суд почне з допиту потерпілих у справі екс-беркутівця Лукаша

  Спочатку допитають потерпілих, потім – свідків, а після цього свідчитиме сам Лукаш.

   
  • 19 листопада 2018

  "П’ятачок смерті" на Інститутській підготували до слідчого експерименту

  На цьому місці загинули 8 учасників Революції Гідності, ще 8 отримали поранення

   
Система Orphus