Труба не хоче, щоб його справи розглядав Антикорупційний суд

13 лютого 201818:30

Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба виступає проти того, щоб справи бюро розглядав Антикорупційний суд, який повинен бути створений найближчим часом.

Про це він сказав в інтерв'ю Українським Новинам.

"Категорія справ корупційного спрямування підвідомча в основному НАБУ. Ми здійснюємо розслідування загальнокримінальних справ. Не потрібно під кожен новий правоохоронний орган створювати окремий суд. Наші справи повинні розглядатися в судах загальної юрисдикції", - сказав він.

За його словами, судова система на даний момент проходить етап реформування, в результаті якого судді-професіонали повинні отримати можливість спокійно працювати, а всі суди "стати антикорупційними".

Як відомо, закон про Антикорупційний суд, внесений в ВР в редакції президента Петра Порошенка, був розкритикований міжнародними інстанціями, після чого в нього було обіцяно внести правки. Голова Верховної Ради Андрій Парубій сподівається, що парламент ухвалить законопроект про створення Вищого антикорупційного суду до квітня.

Хочете швидко дізнаватися про важливе? Підписуйтеся на наш  Телеграм 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

13.02.2018, 18:43
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 9 серпня 2018

  Обдури мене, будь ласка: три книжки про те, як і навіщо ми створюємо ілюзії

  Нема нічого поганого в селфі. Аж допоки ви не починаєте викладати селфі із власного весілля – якраз, коли стоїте біля вівтаря

   
  • 7 серпня 2018

  “Україна - не Індія”: чи вдасться врегулювати сферу сурогатного материнства

  Держава практично не контролює програми сурогатного материнства – сферу, яка приносить одні з найвищих прибутків у медицині

   
  • 6 серпня 2018

  Мафія по-українськи: як родичі та водії Каськіва крали мільйони

  Зайвих людей для схеми не наймали - рахунки офшорних фйірм відкривали водії

   
  • 3 серпня 2018

  Гібридний Polexit: Як Польщу готують до перезавантаження з Росією

  Нині у пов’язаній із більш радикальними крилами "ПіС" мас-медіа з’являються "експерти", що з’являються також у федеральних російських ЗМІ.

   
Система Orphus