Михеїл Саакашвілі особисто зв'язувався з олігархом Сергієм Курченком по телефону.
Про це повідомив генпрокурор Юрій Луценко, продемонструвавши на брифінгу аудіо розмови.
За його словами, правоохоронці затримали помічника Саакашвілі Северіона Дангадзе, який виступав посередником у переговорах, з другої спроби.
"Під час першої спроби Дангадзе втік, але нами був затриманий чоловік на ім'я Назар, який працює в секретаріаті парламенського комітету з питань антикорупційної діяльності. У нього було вилучено сумку з документами, в яких повністю простежується фінансування політсили Саакашвілі", - сказав Луценко.
Самого Северіона Дангадзе було затримано пізніше під час спроби втечі з України до РФ. Тепер йому буде висунуто підозру у державній зраді.
Як відомо, зранку 5 грудня Саакашвілі був затриманий, після проведення обшуків ГПУ та СБУ в його квартирі в центрі Києва. Провадження ГПУ було відкрито після отримання інформації про фінансування акцій протесту Саакашвілі колишніми високопосадовцями режиму Януковича. Пізніше в СБУ повідомили, що висунули політику підозру у сприянні дільності злочинної організації. Джерела Insider повідомили, що йдеться про фінансування акцій Саакашвілі "гаманцем" родини екс-президента Віктора Януковича Сергієм Курченком.
Хочете швидко дізнаватися про важливе? Підписуйтеся на наш Телеграм