Україна й Польща домовилися скасувати мораторій на проведення пошуково-ексгумаційних робіт

Фото: www.president.gov.ua
18 листопада 201709:26

Україна й Польща домовилися про зняття мораторію на проведення пошуково-ексгумаційних робіт та про спільне їх відновлення.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Президента за підсумками зустрічі заступника голови Адміністрації Президента Костянтина Єлисєєва з державним секретарем - керівником Канцелярії Президента Польщі Кшиштофом Щерським.

"Сторони погодились з необхідністю зняти мораторій на проведення пошуково-ексгумаційних робіт та спільного їх відновлення. У цьому контексті було домовлено провести міжурядову зустріч на рівні віце-прем’єр-міністрів найближчим часом", - сказано в ньому.

Під час засідання Консультаційного комітету сторони обмінялись думками щодо поточного стану двосторонніх відносин. Вони підтвердили свою відданість зміцненню стратегічного партнерства між Україною та Республікою Польща.

Під час зустрічі Єлисєєв і Щерський погодилися з важливістю продовження роботи двосторонньої міжурядової комісії із захисту та повернення культурних цінностей.

Українська та польська сторони домовились співпрацювати з відповідними місцевими органами влади з метою вирішення питань, що становлять обопільний інтерес.

Співрозмовники також обговорили підготовку до візиту Президента Республіки Польща Анджея Дуди до Харкова у грудні цього року.

На зустрічі було підтверджено спільне прагнення сторін сприяти розширенню й поглибленню контактів між громадянами країн.

Також відбувся обмін думками стосовно майбутнього саміту "Східного партнерства", що пройде в Брюсселі 24 листопада.

Про те, що стоїть за претензіями МЗС Польші до України, читайте детальніше у статті "Київський ключ польської політики: чому антиукраїнська риторика в Польщі посилюватиметься".

Хочете дізнаватися про все та швидко? Підписуйтеся на наш Телеграм

 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

18.11.2017, 09:34
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 21 лютого 2018

  Порох треба тримати сухим: як допит президента перетворили в пошук грудей

  Барист із кавомашин та навіть деяких продавців із навколишніх магазинів попередили, що краще взяти в середу вихідний.

   
  • 20 лютого 2018

  Євгенія Закревська: Писати про Крисіна стало трендом, тож я думаю, що в певний момент його покровителі посиплються

  Як ідуть суди і слідство у справах Майдану

   
  • 20 лютого 2018

  Марися Нікітюк: ««Коли падають дерева»? Коли відбуваються вікові зміни і катастрофи уяви»

  Наш соціум складається із травмованих людей. Саме тому мені було важливо висловитися на захист інакшості, емоційної правди, свободи.

   
  • 19 лютого 2018

  Преступление и наказание. Как одессит стал Раскольниковым для Соломенского суда

  В пятницу 16 февраля, по полудни к Святошинскому суду подкатил "ягуар" на "евробляхах". Из него вышел одессит Анатолий Мазур. Он быстро выловил на улице случайную прохожую...

   
Система Orphus