Україна й Польща домовилися скасувати мораторій на проведення пошуково-ексгумаційних робіт

Фото: www.president.gov.ua
18 листопада 201709:26

Україна й Польща домовилися про зняття мораторію на проведення пошуково-ексгумаційних робіт та про спільне їх відновлення.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Президента за підсумками зустрічі заступника голови Адміністрації Президента Костянтина Єлисєєва з державним секретарем - керівником Канцелярії Президента Польщі Кшиштофом Щерським.

"Сторони погодились з необхідністю зняти мораторій на проведення пошуково-ексгумаційних робіт та спільного їх відновлення. У цьому контексті було домовлено провести міжурядову зустріч на рівні віце-прем’єр-міністрів найближчим часом", - сказано в ньому.

Під час засідання Консультаційного комітету сторони обмінялись думками щодо поточного стану двосторонніх відносин. Вони підтвердили свою відданість зміцненню стратегічного партнерства між Україною та Республікою Польща.

Під час зустрічі Єлисєєв і Щерський погодилися з важливістю продовження роботи двосторонньої міжурядової комісії із захисту та повернення культурних цінностей.

Українська та польська сторони домовились співпрацювати з відповідними місцевими органами влади з метою вирішення питань, що становлять обопільний інтерес.

Співрозмовники також обговорили підготовку до візиту Президента Республіки Польща Анджея Дуди до Харкова у грудні цього року.

На зустрічі було підтверджено спільне прагнення сторін сприяти розширенню й поглибленню контактів між громадянами країн.

Також відбувся обмін думками стосовно майбутнього саміту "Східного партнерства", що пройде в Брюсселі 24 листопада.

Про те, що стоїть за претензіями МЗС Польші до України, читайте детальніше у статті "Київський ключ польської політики: чому антиукраїнська риторика в Польщі посилюватиметься".

Хочете дізнаватися про все та швидко? Підписуйтеся на наш Телеграм

 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

18.11.2017, 09:34
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 25 травня 2018

  Фронт кібербезпеки: що радять західні експерти Україні

  Провідні експерти із питань кіберзахисту та протидії дезінформаційним кампаніям зібралися 24 травня у Києві, щоби обговорити нові виклики

   
  • 25 травня 2018

  Чому справа «Трейд коммодіті» опинилась під загрозою провалу

  Подати апеляцію у справі треба було протягом 5 днів. Як стверджують джерела видання, це не було зроблено вчасно через що САП пропонували натиснути на Апеляційний суд,

   
  • 24 травня 2018

  «Адвокат Італії» та друзі Путіна: чого чекати від нової італійської коаліції

   
  • 23 травня 2018

  Земельный вопрос: что присудил ЕСПЧ Украине. Ответы адвоката

  Они компенсаций уже не получат. По ним уже вынесено решение, Европейский Суд сказал всё, что хотел. Если законодательных изменений в разумные сроки не будет, тогда начнутся решения по индивидуальным жалобам.

   
Система Orphus