Україна й Польща домовилися скасувати мораторій на проведення пошуково-ексгумаційних робіт

Фото: www.president.gov.ua
18 листопада 201709:26

Україна й Польща домовилися про зняття мораторію на проведення пошуково-ексгумаційних робіт та про спільне їх відновлення.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Президента за підсумками зустрічі заступника голови Адміністрації Президента Костянтина Єлисєєва з державним секретарем - керівником Канцелярії Президента Польщі Кшиштофом Щерським.

"Сторони погодились з необхідністю зняти мораторій на проведення пошуково-ексгумаційних робіт та спільного їх відновлення. У цьому контексті було домовлено провести міжурядову зустріч на рівні віце-прем’єр-міністрів найближчим часом", - сказано в ньому.

Під час засідання Консультаційного комітету сторони обмінялись думками щодо поточного стану двосторонніх відносин. Вони підтвердили свою відданість зміцненню стратегічного партнерства між Україною та Республікою Польща.

Під час зустрічі Єлисєєв і Щерський погодилися з важливістю продовження роботи двосторонньої міжурядової комісії із захисту та повернення культурних цінностей.

Українська та польська сторони домовились співпрацювати з відповідними місцевими органами влади з метою вирішення питань, що становлять обопільний інтерес.

Співрозмовники також обговорили підготовку до візиту Президента Республіки Польща Анджея Дуди до Харкова у грудні цього року.

На зустрічі було підтверджено спільне прагнення сторін сприяти розширенню й поглибленню контактів між громадянами країн.

Також відбувся обмін думками стосовно майбутнього саміту "Східного партнерства", що пройде в Брюсселі 24 листопада.

Про те, що стоїть за претензіями МЗС Польші до України, читайте детальніше у статті "Київський ключ польської політики: чому антиукраїнська риторика в Польщі посилюватиметься".

Хочете дізнаватися про все та швидко? Підписуйтеся на наш Телеграм

 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

16.11.2018, 23:55
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 22 листопада 2018

  П’ять недоречностей у День Гідності та Свободи

   
  • 21 листопада 2018

  Екс-поплічник Юрія Крисіна приїхав у суд давати свідчення на ймовірних викрадачів Вербицького і Луценка

  Сергій Чемес за угодою зі слідством був засуджений до 3 років і 3 місяців за участь у смертельному нападі на В'ячеслава Веремія

   
  • 19 листопада 2018

  Суд почне з допиту потерпілих у справі екс-беркутівця Лукаша

  Спочатку допитають потерпілих, потім – свідків, а після цього свідчитиме сам Лукаш.

   
  • 19 листопада 2018

  "П’ятачок смерті" на Інститутській підготували до слідчого експерименту

  На цьому місці загинули 8 учасників Революції Гідності, ще 8 отримали поранення

   
Система Orphus