Україна й Польща домовилися скасувати мораторій на проведення пошуково-ексгумаційних робіт

Фото: www.president.gov.ua
18 листопада 201709:26

Україна й Польща домовилися про зняття мораторію на проведення пошуково-ексгумаційних робіт та про спільне їх відновлення.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Президента за підсумками зустрічі заступника голови Адміністрації Президента Костянтина Єлисєєва з державним секретарем - керівником Канцелярії Президента Польщі Кшиштофом Щерським.

"Сторони погодились з необхідністю зняти мораторій на проведення пошуково-ексгумаційних робіт та спільного їх відновлення. У цьому контексті було домовлено провести міжурядову зустріч на рівні віце-прем’єр-міністрів найближчим часом", - сказано в ньому.

Під час засідання Консультаційного комітету сторони обмінялись думками щодо поточного стану двосторонніх відносин. Вони підтвердили свою відданість зміцненню стратегічного партнерства між Україною та Республікою Польща.

Під час зустрічі Єлисєєв і Щерський погодилися з важливістю продовження роботи двосторонньої міжурядової комісії із захисту та повернення культурних цінностей.

Українська та польська сторони домовились співпрацювати з відповідними місцевими органами влади з метою вирішення питань, що становлять обопільний інтерес.

Співрозмовники також обговорили підготовку до візиту Президента Республіки Польща Анджея Дуди до Харкова у грудні цього року.

На зустрічі було підтверджено спільне прагнення сторін сприяти розширенню й поглибленню контактів між громадянами країн.

Також відбувся обмін думками стосовно майбутнього саміту "Східного партнерства", що пройде в Брюсселі 24 листопада.

Про те, що стоїть за претензіями МЗС Польші до України, читайте детальніше у статті "Київський ключ польської політики: чому антиукраїнська риторика в Польщі посилюватиметься".

Хочете дізнаватися про все та швидко? Підписуйтеся на наш Телеграм

 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

18.11.2017, 09:34
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 9 серпня 2018

  Обдури мене, будь ласка: три книжки про те, як і навіщо ми створюємо ілюзії

  Нема нічого поганого в селфі. Аж допоки ви не починаєте викладати селфі із власного весілля – якраз, коли стоїте біля вівтаря

   
  • 7 серпня 2018

  “Україна - не Індія”: чи вдасться врегулювати сферу сурогатного материнства

  Держава практично не контролює програми сурогатного материнства – сферу, яка приносить одні з найвищих прибутків у медицині

   
  • 6 серпня 2018

  Мафія по-українськи: як родичі та водії Каськіва крали мільйони

  Зайвих людей для схеми не наймали - рахунки офшорних фйірм відкривали водії

   
  • 3 серпня 2018

  Гібридний Polexit: Як Польщу готують до перезавантаження з Росією

  Нині у пов’язаній із більш радикальними крилами "ПіС" мас-медіа з’являються "експерти", що з’являються також у федеральних російських ЗМІ.

   
Система Orphus