NYT відмовилася перемальовувати карту з Кримом на прохання Києва

Фото: Garry Kasparov / Twitter
14 листопада 201719:14

Автор присвяченого Кримському мосту матеріалу в The New York Times Іван Нечепуренко повідомив РБК, що використана в статті карта з Кримом, позначеним як спірна територія в складі Росії, збережеться в нинішньому вигляді на сайті видання, незважаючи на критику з боку Міністерства закордонних справ України.

"Такий же спосіб оформлення карт використовується газетою для всіх спірних територій. Наприклад, для Голанських висот (оспорюються Ізраїлем і Сирією. - РБК) або для Кашміру (оспорюється Індією і Пакистаном. - РБК). Карта перемальовуватись не буде", - заявив журналіст. Він додав, що NYT, "швидше за все", ніяких додаткових заяв з цього питання робити не буде.

Фрагмент карти, на якій півострів був пофарбований в той же колір, що і територія Росії, і підписаний як спірна територія, використовувався в матеріалі Нілу Макфаркуар і Івана Нечепуренко "У путінському мосту в Крим буде більше символізму, ніж руху по ньому" про історію, перспективи та проблеми будівництва моста через Керченську протоку. Стаття опублікована 11 листопада.

Як повідомлялося, видання New York Times опублікувало карту, на якій окупований Крим відзначений тим же кольором, що і територія Росії, і підписаний як "спірна територія" (disputed).

Спікер МЗС України Мар'яна Беца написала у Twitter, що міністерство має намір звернутися в New York Times у зв'язку з цією публікацією.

Хочете дізнаватися про все та швидко? Підписуйтеся на наш Телеграм

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

14.11.2017, 19:15
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 18 листопада 2017

  Соціальна Європа Туска. Як ЄС протистоїть правим і мобілізує виборців

   
  • 17 листопада 2017

  Ваше дело Труба: кому и зачем отдали ДБР

  Казалось бы, Матиос может праздновать досрочную победу, но во вторник вечером на стратегическом совете на Банковой выбрали нового директора для ГБР

   
  • 16 листопада 2017

  За «межею»: на що ходити чи не ходити в кіно наступного тижня

   
  • 15 листопада 2017

  Ситник VS Корчак – верхівка айсбергу великої війни

  З хронології виходить, що Ситник завів справу після протоколу, а заява Соломатіної сталась після викиду в інтернет офрекордзу директора НАБУ

   
Система Orphus