Працівники НАЗК узгоджували висновки щодо перевірок е-декларацій з помічником президента Олексієм Горащенковим, який балотується на посаду голови Держбюро розслідувань.
Про це повідомляють джерела Insider.
Раніше співробітниця НАЗК Ганна Соломатіна розповіла, що членів агентства викликали до АП для узгодження рішень з так званим "контролером", прізвище якого вона не назвала.
Разом з тим, за її словами, вищевказаний "контролер" за НАЗК від АП "нині претендує на одну з ключову посад у ДБР".
У свою чергу в АП заперечили наявність в них осіб, причетних до фальсифікації перевірки електронних декларацій, а також інструментів впливу на НАЗК, повідомляє "Інтерфакс-Україна".
"В АП немає якихось інструментів впливу на НАЗК. Відповідні заяви Ганни Соломатіної, очевидно, слід розглядати в площині її робочих та особистих стосунків із керівництвом НАЗК", - повідомили агентству в Адміністрації президента у відповідь на інформаційний запит.
Як повідомлялося, директор департаменту фінансового контролю і моніторингу способу життя Національного агентства по запобіганню корупції Анна Соломатіна звинувачує керівництво агентства у фальсифікації перевірки е-декларацій чиновників.
Детективи НАБУ розпочали досудове розслідування за фактом вчинення службовими особами НАЗК дій із метою можливого одержання неправомірної вигоди в особливо великих розмірах, поєднаної з вимаганням такої вигоди за вчинення дій в інтересах вигодонадавача та третіх осіб.
Хочете дізнаватися про все та швидко? Підписуйтеся на наш Телеграм