Міненерго планує об'єднати всі держшахти в Національну вугільну компанію

Фото: budport.com.ua
23 жовтня 201722:30

Міністерство енергетики та вугільної промисловості планує об'єднати всі державні вугледобувні шахти в новостворене державне підприємство "Національна вугільна компанія" в листопаді 2017.

Про це йдеться в розпорядженні №733 від 24 травня, оприлюдненому в офіційній газеті уряду "Урядовий кур'єр" 21 жовтня, передають Українські Новини.

Згідно з розпорядженням Кабміну від 24 травня 2017 №733-р, планом заходів передбачається в четвертому кварталі оптимізувати структури відокремлених підрозділів ДП "Національна вугільна компанія", а саме утворення проектно-наукового центру та сервісно-технічного центру з обслуговування і ремонту устаткування, ліквідація непрофільних активів підприємств.

У компанію входитимуть 33 державних шахт.

Намічено, що до початку 2018 року буде розроблена комплексна програма роботи вугільних підприємств з визначенням переліків перспективних і неперспективних шахт, що підлягають ліквідації.

Крім того, планом заходів на 2017 рік заплановано внести зміни до держбюджету на цей рік і виділити 800 млн гривень на модернізацію і технічне переоснащення шахт і 100 млн гривень на придбання засобів індивідуального та колективного захисту.

За словами віце-прем'єр-міністра Володимира Кістіона, створення зазначеної надбудови дозволить формувати єдину державну політику: проводити централізовані закупівлі, економити на адміністративному апараті вугільних об'єднань 1,5 млрд гривень.

"Приватизація цих об'єктів (шахт) не заборонена, але на першому етапі ми повинні призначити в Національну вугільну компанію хороший менеджмент. Якщо компанія буде працювати прибутково і розвиватися, то навіщо її приватизувати?" - зазначив Кістіон.

Як повідомляли Українські Новини, в травні президент Петро Порошенко підписав закон, яким вводиться мораторій на банкрутство державних вугледобувних підприємств до 1 січня 2019 року.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

23.10.2017, 22:35
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 17 жовтня 2018

  Ймовірного організатора замаху на Гандзюк залишили під арештом. У виступі він лаявся

  Свідчення інших підозрюваних називає особистою помстою

   
  • 16 жовтня 2018

  Крисіна можуть повернути з колонії в СІЗО, але розгляд такої заяви без нього є незаконним, - прокурор

  Розгляд питання призначено на 14:00 у Солом'янському суді

   
  • 8 жовтня 2018

  Юрій Крисін вирушив на етап до Торецької виправної колонії

  Засуджений мав відбути на Донеччину ще 28 вересня, але тоді уник призначеного етапування

   
  • 5 жовтня 2018

  Архівний Інсайд: 30 років тому угорські дипломати та спецслужби вже “працювали” на Закарпатті

  Консул радянської Угорщини ще у 1988 році висловлювався про необхідність створення національної автономії на території Закарпаття

   
Система Orphus