Міненерго планує об'єднати всі держшахти в Національну вугільну компанію

Фото: budport.com.ua
23 жовтня 201722:30

Міністерство енергетики та вугільної промисловості планує об'єднати всі державні вугледобувні шахти в новостворене державне підприємство "Національна вугільна компанія" в листопаді 2017.

Про це йдеться в розпорядженні №733 від 24 травня, оприлюдненому в офіційній газеті уряду "Урядовий кур'єр" 21 жовтня, передають Українські Новини.

Згідно з розпорядженням Кабміну від 24 травня 2017 №733-р, планом заходів передбачається в четвертому кварталі оптимізувати структури відокремлених підрозділів ДП "Національна вугільна компанія", а саме утворення проектно-наукового центру та сервісно-технічного центру з обслуговування і ремонту устаткування, ліквідація непрофільних активів підприємств.

У компанію входитимуть 33 державних шахт.

Намічено, що до початку 2018 року буде розроблена комплексна програма роботи вугільних підприємств з визначенням переліків перспективних і неперспективних шахт, що підлягають ліквідації.

Крім того, планом заходів на 2017 рік заплановано внести зміни до держбюджету на цей рік і виділити 800 млн гривень на модернізацію і технічне переоснащення шахт і 100 млн гривень на придбання засобів індивідуального та колективного захисту.

За словами віце-прем'єр-міністра Володимира Кістіона, створення зазначеної надбудови дозволить формувати єдину державну політику: проводити централізовані закупівлі, економити на адміністративному апараті вугільних об'єднань 1,5 млрд гривень.

"Приватизація цих об'єктів (шахт) не заборонена, але на першому етапі ми повинні призначити в Національну вугільну компанію хороший менеджмент. Якщо компанія буде працювати прибутково і розвиватися, то навіщо її приватизувати?" - зазначив Кістіон.

Як повідомляли Українські Новини, в травні президент Петро Порошенко підписав закон, яким вводиться мораторій на банкрутство державних вугледобувних підприємств до 1 січня 2019 року.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

23.10.2017, 22:35
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 19 квітня 2018

  Киев без горячей воды. Как столица оказалась в заложниках Ахметова и горсовета

  Киевсовет мог решить проблему 17 апреля, однако то ли из-за сообщения о минировании, то ли из-за нежелания депутатов напрягаться, вопрос не был вынесен в зал.

   
  • 18 квітня 2018

  Президент промахнувся. Як Вовка не пустили до НКРЕКП

  НКРЕКП працювала як годинник, поки під тиском міжнародних партнерів у 2016-му році не був прийнятий новий закон про регулятор

   
  • 18 квітня 2018

  Війна за трубу. Що відбувається із анбандлінгом “Нафтогазу”

  За внутрішньоукраїнськими розбірками із цікавістю спостерігає монополіст зі Сходу – російський “Газпром”.

   
  • 17 квітня 2018

  Мігранти імені біженців: що значать мільйони українців у Польщі

  Під тиском, зокрема, польського бізнесу Міністерство інвестицій і розвитку заявило, що до середини року розробить нові "соціально-економічні пріоритети міграційної політики".

   
Система Orphus