Порошенко обіцяє підписати закон про Антикорупційний суд до кінця року

20 жовтня 201720:33

Президент Петро Порошенко обіцяє підписати закон про Антикорупційний суд до кінця 2017 року, якщо він буде прийнятий Верховною Радою.

Про це Порошенко сказав під час відвідування 10 мобільного прикордонного загону ДПСУ, повідомляє його прес-служба.

"Підкреслюю, що графік створення нового суду, як і я його собі уявляю і планую, передбачає прийняття остаточного, підписання президентом закону про антикорупційне суді до кінця поточного року. Це абсолютно реально", - заявив Порошенко.

Президент нагадав, що в проекті бюджету України на 2018 рік передбачено фінансування антикорупційного суду. За його словами, "це індикатор, який свідчить про твердий намір керівництва держави запустити в наступному році в роботу цього принципово нового судового органу".

"Однак, за словами глави держави, у Верховній Раді прийняття закону (про створення відповідного судового органу - ред.) було заблоковано двома депутатськими законопроектами. Верховна Рада звернулася до Венеціанської комісії і зараз ми вже маємо її висновки", - сказано в повідомленні АП.

"Тепер я наполягаю і підкреслюю, щоб за участю представників усіх фракцій негайно почалася робота по розробці нового проекту, де будуть враховані всі пропозиції Венеціанської комісії", - заявив Порошенко.

Президент підкреслив, що готовий делегувати в таку робочу групу свого представника, "щоб протягом буквально кількох тижнів був представлений узгоджений законопроект". "Якщо цього не буде зроблено, я змушений буду взяти ініціативу на себе", - зазначив Порошенко.

 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

20.10.2017, 20:49
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 18 листопада 2017

  Соціальна Європа Туска. Як ЄС протистоїть правим і мобілізує виборців

   
  • 17 листопада 2017

  Ваше дело Труба: кому и зачем отдали ДБР

  Казалось бы, Матиос может праздновать досрочную победу, но во вторник вечером на стратегическом совете на Банковой выбрали нового директора для ГБР

   
  • 16 листопада 2017

  За «межею»: на що ходити чи не ходити в кіно наступного тижня

   
  • 15 листопада 2017

  Ситник VS Корчак – верхівка айсбергу великої війни

  З хронології виходить, що Ситник завів справу після протоколу, а заява Соломатіної сталась після викиду в інтернет офрекордзу директора НАБУ

   
Система Orphus