Нардеп Войціцька вимагає у суді скасувати постанову Нацкомісії про ціну електроенергії

12 жовтня 201721:43

Депутат Верховної Ради Вікторія Войціцька ("Об'єднання "Самопоміч") подала судовий позов щодо скасування рішення № 2326 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) від 20 грудня 2016 року "Про затвердження прогнозованої оптової ринкової ціни на 2017 рік".

Про це Войціцька написала у Facebook.

Нардеп зазначає, що у цій постанові було вказано підвищення оптової ціни електроенергії з 1 липня на 1,8%, всупереч рішенню, яке було проголосоване на відкритому засіданні Комісії (про незмінність ціни), що є грубим порушенням законодавства.

"Таке рішення означає незаконно зібраних із споживачів тарифних коштів на суму біля 1,4 млрд грн. Ці кошти пішли тепловій генерації, 75% якої володіє ДТЕК Ріната Ахметова. В додаток до того, що це було порушенням закону, таке рішення призвело до додаткового здорожчання оптової ціни, яка і так була вища, аніж у наших європейських сусідів", - наголосила Войціцька.

За її словами, це призвело до зростання тарифів для непобутових споживачів (бізнес та бюджетні установи) та збільшило перехресне субсидіювання. Також це було одним із факторів зростання цін на товари та послуги, сприяло зростанню інфляційних показників.

"Я підготувала і подала судовий позов щодо скасування цього рішення, а також клопотання щодо призупинення дії цього рішення на момент розгляду справи. Після цього рішення НКРЕКП ще один раз зробила таке ж порушення, коли опублікована постанова не відповідала тому, що було проголосовано (тарифи "вхід-вихід" для газовидобувних компаній). За позовом мого колеги-депутата дія Постанови була призупинена рішенням суду. Сподіваюсь, на послідовну та об'єктивну роботу Окружного адміністративного суду", - написала Войціцька.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

12.10.2017, 21:45
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 16 лютого 2018

  «Жінка 2000-го матиме мінімум 45-й розмір ноги»: як наші часи уявляли століття тому

  Для тих, хто не мав грошей на особистий повітряний транспорт, передбачали систему рухомих тротуарів.

   
  • 16 лютого 2018

  Трухануло: как мэр Одессы избежал ареста

  На сегодня в деле объявлено о подозрении 7 лицам и мэру Одессы. Конкретно Труханову грозит 12 лет заключения

   
  • 13 лютого 2018

  В пошуках Труханова: чи знайде НАБУ мера Одеси і що йому інкримінують

  На своєму робочому місці Генадія Труханова в останній раз бачили ще торік - 25 грудня. На той момент він готувався до своєї дванадцятої в 2017 році відпустки.

   
  • 12 лютого 2018

  Обійти санкції: як міжнародні компанії заробляють у Криму

  Напевно, найгучніший скандал пов’язаний із німецькою компанією Siemens.

   
Система Orphus