Аваков призначив керівником ГСУ екс-главу поліції Донеччини

13 вересня 201718:20

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков призначив на посаду заступника голови Національної поліції - начальника Головного слідчого управління Віталія Невгада, який досьогодні очолював Головне управління Нацполіції у Донецькій області.

Про це повідомила прес-служба МВС.

Невгад народився 10 травня 1973 року. Службу в органах внутрішніх справ розпочав у січні 1994 року з посади міліціонера-водія Білоцерковського мiськвiддiлу міліції Київської області.

У 1998 році закінчив Українську академію внутрішніх справ за спеціальністю "правознавство".

У 1998-2001 роках працював слідчим та старшим слідчим Бiлоцеркiвського міськуправління мылыції. У 2001 році обійняв посаду заступника начальника Білоцерковського мiськвiддiлу - начальника слiдчого вiддiлу. В 2010 році був призначений першим заступником начальника слідчого управління Головного упpавлiння МВС Укpаїни в Київськiй областi, де працював до початку терористичної агресії.

З грудня 2014 року переїхав у зону АТО, де працював першим заступником начальника ГУМВС України в Донецькій області та очолив слідче управління. З листопада 2015 року був призначений на пост заступника начальника Головного управління Нацполіції в Донецькій області - начальника слідчого управління, з 19 липня 2017 року став начальником ГУ НП в Донецькій області.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

13.09.2017, 18:26
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 23 травня 2018

  Земельный вопрос: что присудил ЕСПЧ Украине. Ответы адвоката

  Они компенсаций уже не получат. По ним уже вынесено решение, Европейский Суд сказал всё, что хотел. Если законодательных изменений в разумные сроки не будет, тогда начнутся решения по индивидуальным жалобам.

   
  • 22 травня 2018

  Гроші Курченка: як банкір “младоолігарха” будує безкоштовне житло для СБУ

  Олександр Динник, незважаючи на те, що з осені 2014-го року оголошений у розшук, не тільки відстоює інтереси “младоолігарха” в Україні

   
  • 22 травня 2018

  Славенка Дракуліч: «Націоналізм небезпечний, бо кожному націоналізму потрібен ворог»

  Одна з найпопулярніших європейських письменниць – про фемінізм і різницю між націоналізмом та патріотизмом

   
  • 21 травня 2018

  Радикальне покращення для Ахметова

  За останні 2 роки радикали внесли мінімум 5 законопроектів на захист інтересів Ахметова в сфері збору та експорту металобрухту, і це не все

   
Система Orphus