Siemens продовжує судитися з росіянами за поставку його турбін до Криму

13 вересня 201717:04

Спільне підприємство Siemens і російської компанії "Силові машини" подало позов до арбітражного суду до дочірньої компанії "Ростеху" "Технопромекспорт".

Про це повідомило видання "Медуза" з посиланням на інформацію в картотеці Арбітражного суду Москви,

Позов "Сіменс технології газових турбін" до ВАТ і ТОВ "Технопромекспорт" був поданий 8 вересня. Подробиці позовної заяви поки не розголошуються.

Компанія "Технопромекспорт", що входить в "Ростех", придбала в 2015 році чотири газові турбіни Siemens. Було оголошено, що турбіни призначені для споруджуваної електростанції в Тамані, але до літа 2017 року устаткування опинилося в Криму.

Європейським компаніям, в тому числі й Siemens, діючі санкції забороняють поставляти до Криму обладнання для електроенергетики.

У липні Siemens подала в Арбітражний суд Москви позов проти компанії "Технопромекспорт" та петербурзького спільного підприємства "Сіменс технології газових турбін". В рамках позову Siemens просила суд накласти забезпечувальний арешт на турбіни, але отримала відмову.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

13.09.2017, 17:07
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 23 травня 2018

  Земельный вопрос: что присудил ЕСПЧ Украине. Ответы адвоката

  Они компенсаций уже не получат. По ним уже вынесено решение, Европейский Суд сказал всё, что хотел. Если законодательных изменений в разумные сроки не будет, тогда начнутся решения по индивидуальным жалобам.

   
  • 22 травня 2018

  Гроші Курченка: як банкір “младоолігарха” будує безкоштовне житло для СБУ

  Олександр Динник, незважаючи на те, що з осені 2014-го року оголошений у розшук, не тільки відстоює інтереси “младоолігарха” в Україні

   
  • 22 травня 2018

  Славенка Дракуліч: «Націоналізм небезпечний, бо кожному націоналізму потрібен ворог»

  Одна з найпопулярніших європейських письменниць – про фемінізм і різницю між націоналізмом та патріотизмом

   
  • 21 травня 2018

  Радикальне покращення для Ахметова

  За останні 2 роки радикали внесли мінімум 5 законопроектів на захист інтересів Ахметова в сфері збору та експорту металобрухту, і це не все

   
Система Orphus