Адвокати Яценюка дізнались, на підставі чого його арештували у Росії

13 вересня 201716:33

Екс-очільника урядя Арсенія Яценюка заочно арештували в Росії за підставі фотографії членів УНА-УНСО 1992 року в Придністров’ї.

Саме на її базі російські судочинці ідентифікували Арсенія Яценюка, хоча фото абсолютно розмите. Матеріали справи виклала у Facebook прес-секретар екс-прем'єра Ольга Лаппо.

За її словами, лише зараз їх отримали адвокати Яценюка.

Суд Єсентуків виніс рішення про арешт Яценюка ще 27 березня.

Яценюку пред'явлені звинувачення за ч. 2 ст. 209 (участь у збройній групі (банді), п.п. "в", "з", "н" ст. 102 (умисне вбивство за обтяжуючих обставин) і ч. 2 ст. 15 (відповідальність за приготування до злочину і за замах на злочин) КК Росії.

Тоді ж Яценюк повідомив в Facebook, що отримав повідомлення українського МЗС про порушення проти нього кримінальної справи в Росії. "Кремль шукає юридичні механізми переслідування українських політиків", - зазначив.

Тоді це рішення викликало занепокоєння в юристів НФ, оскільки на підставі цього суду Яценюк міг бути затриманий під час поїздки в третю країну.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

13.09.2017, 16:53
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 23 травня 2018

  Земельный вопрос: что присудил ЕСПЧ Украине. Ответы адвоката

  Они компенсаций уже не получат. По ним уже вынесено решение, Европейский Суд сказал всё, что хотел. Если законодательных изменений в разумные сроки не будет, тогда начнутся решения по индивидуальным жалобам.

   
  • 22 травня 2018

  Гроші Курченка: як банкір “младоолігарха” будує безкоштовне житло для СБУ

  Олександр Динник, незважаючи на те, що з осені 2014-го року оголошений у розшук, не тільки відстоює інтереси “младоолігарха” в Україні

   
  • 22 травня 2018

  Славенка Дракуліч: «Націоналізм небезпечний, бо кожному націоналізму потрібен ворог»

  Одна з найпопулярніших європейських письменниць – про фемінізм і різницю між націоналізмом та патріотизмом

   
  • 21 травня 2018

  Радикальне покращення для Ахметова

  За останні 2 роки радикали внесли мінімум 5 законопроектів на захист інтересів Ахметова в сфері збору та експорту металобрухту, і це не все

   
Система Orphus