Поляков звинуватив НАБУ у незаконній прослушці і стеженні

7 серпня 201713:10

Нардеп Максим Поляков звинуватив керівництво НАБУ в незаконному прослуховуванні та стеженні за державними службовцями та політиками.

Про це Поляков написав у Facebook.

"Сьогодні мені стала відома засекречена інформація, яку ніхто не хоче оприлюднювати, адже вона підтвердить державну зраду посадових осіб новостворених органів країни, а саме прізвища тих осіб, які замовчують ці факти. Мова йде про можливі злочини, які, ймовірно, вчинили працівники НАБУ та безпосередньо керівництво органу – А.Ситник", - заявив депутат.

"Як виявилося, починаючи з 2016 року, НАБУ почало незаконно прослуховувати телефони громадян України і низки державних органів. За наявною інформацією, дозвіл на прослуховування отримано на 18 телефонів, проте реально прослуховувались 114 телефонів серед яких: службові особи Головного управління розвідки Міністерства оборони України, Служби зовнішньої розвідки України, органів Національної поліції України, Служби безпеки України, Управління державної охорони, Державного управління справами, заступників Міністрів Кабінету Міністрів України, органів Державної фіскальної служби України, судді Вищих судів, голови районних судів у місті Києві, керівники Вищих навчальних закладів, інші службові особи, юридичні та фізичні особи. 
Крім прослуховування також здійснювалось відстеження пересування осіб по території країни та трафіку дзвінків між абонентами", - додав він.

За словами депутата, за отриманою інформацією, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.365 КК України (Перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу), ч. 1 ст.366 КК України (Службове підроблення) внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42017000000000209 від 27 січня 2017 року. Досудове розслідування здійснюється Генеральною прокуратурою України.

"Як мені повідомив один із працівників НАБУ, на замовлення однієї із сусідніх держав, прослуховувались навіть телефони представників Міністерства оборони України та міністерств, які забезпечують охорону держави, більше того – було безпосереднє стеження за пересуванням Головнокомандуючого країни", - додав депутат. 

Подібну інформацію INSIDER вже чув від депутатів "Народного фронту". За їх словами, мова йшла про прослуховування охоронців президента. Також тоді ж вони розповідали, що НАБУ начебто пере стежило за Арсенієм Яценюком. Перед Великоднем охорона Яценюка навіть затримала автомобіль, що начебто числився за НАБУ. Прес-секретар Яценюка цю інформацію не підтвердила, як і не спростувала.

Незаконні дії депутати у неформальних розмовах пов'язували з Гізо Углавою.

Ці розмови відбувалися в період обрання запобіжного заходу Миколі Мартиненку після його затримання НАБУ.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

13.11.2018, 22:20
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus