Суд визнав, що Кабмін незаконно забрав в Омеляна Укрзалізницю

фото прес-служби Кабміну
4 серпня 201720:28

Міністр інфраструктури Володимир Омелян зявляться, що Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконною передачу публічного акціонерного товариства "Укрзалізниця" в управління Кабінету Міністрів замість Міністерства інфраструктури.

Про це Омелян повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, передають Українські Новини.

"Також сьогодні представники Мінінфраструктури отримали судове рішення, згідно з яким суд визнав незаконним рішення КМУ про передачу ПАТ" Укрзалізниця "з підпорядкування Мінінфраструктури", - написав він.

Також суд дійшов висновку про протиправність дій Міністерства економічного розвитку і торгівлі в частині підготовки та внесення на розгляд уряду проекту зазначеної постанови.

Судом встановлено численні порушення законодавства, зокрема неузгодженість проекту постанови із зацікавленими органами влади, непроведення правової експертизи Міністерством юстиції.

В результаті суд визнав виключне право Мінінфраструктури на розробку проектів актів про внесення змін до статуту ПАТ "Укрзалізниця" як міністерства, компетенція якого в таких питаннях є домінуючою.

Як повідомляли Українські Новини, в січні Мінінфраструктури повідомило про намір звернутися до суду в разі підписання прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом рішення про передачу "Укрзалізниці" в підпорядкування Мінекономіки.

Раніше Кабмін вирішив передати "Укрзалізницю" в своє управління з метою підвищення ефективності управління компанією.

Омелян заявив, що передача публічного акціонерного товариства "Укрзалізниця" в підпорядкування Мінекономіки поставить під сумнів стабільність роботи всієї транспортної галузі.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

1.09.2017, 02:39
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 17 листопада 2017

  Ваше дело Труба: кому и зачем отдали ДБР

  Казалось бы, Матиос может праздновать досрочную победу, но во вторник вечером на стратегическом совете на Банковой выбрали нового директора для ГБР

   
  • 16 листопада 2017

  За «межею»: на що ходити чи не ходити в кіно наступного тижня

   
  • 15 листопада 2017

  Ситник VS Корчак – верхівка айсбергу великої війни

  З хронології виходить, що Ситник завів справу після протоколу, а заява Соломатіної сталась після викиду в інтернет офрекордзу директора НАБУ

   
  • 14 листопада 2017

  Допомога з півночі: що і хто стоїть за прагненням Литви знайти для України 50 мільярдів євро

  Литовський лобіст України має міцні зв’язки з Республіканською партією США

   
Система Orphus