Суд визнав, що Кабмін незаконно забрав в Омеляна Укрзалізницю

фото прес-служби Кабміну
4 серпня 201720:28

Міністр інфраструктури Володимир Омелян зявляться, що Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконною передачу публічного акціонерного товариства "Укрзалізниця" в управління Кабінету Міністрів замість Міністерства інфраструктури.

Про це Омелян повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, передають Українські Новини.

"Також сьогодні представники Мінінфраструктури отримали судове рішення, згідно з яким суд визнав незаконним рішення КМУ про передачу ПАТ" Укрзалізниця "з підпорядкування Мінінфраструктури", - написав він.

Також суд дійшов висновку про протиправність дій Міністерства економічного розвитку і торгівлі в частині підготовки та внесення на розгляд уряду проекту зазначеної постанови.

Судом встановлено численні порушення законодавства, зокрема неузгодженість проекту постанови із зацікавленими органами влади, непроведення правової експертизи Міністерством юстиції.

В результаті суд визнав виключне право Мінінфраструктури на розробку проектів актів про внесення змін до статуту ПАТ "Укрзалізниця" як міністерства, компетенція якого в таких питаннях є домінуючою.

Як повідомляли Українські Новини, в січні Мінінфраструктури повідомило про намір звернутися до суду в разі підписання прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом рішення про передачу "Укрзалізниці" в підпорядкування Мінекономіки.

Раніше Кабмін вирішив передати "Укрзалізницю" в своє управління з метою підвищення ефективності управління компанією.

Омелян заявив, що передача публічного акціонерного товариства "Укрзалізниця" в підпорядкування Мінекономіки поставить під сумнів стабільність роботи всієї транспортної галузі.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

1.09.2017, 02:39
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 23 травня 2018

  Земельный вопрос: что присудил ЕСПЧ Украине. Ответы адвоката

  Они компенсаций уже не получат. По ним уже вынесено решение, Европейский Суд сказал всё, что хотел. Если законодательных изменений в разумные сроки не будет, тогда начнутся решения по индивидуальным жалобам.

   
  • 22 травня 2018

  Гроші Курченка: як банкір “младоолігарха” будує безкоштовне житло для СБУ

  Олександр Динник, незважаючи на те, що з осені 2014-го року оголошений у розшук, не тільки відстоює інтереси “младоолігарха” в Україні

   
  • 22 травня 2018

  Славенка Дракуліч: «Націоналізм небезпечний, бо кожному націоналізму потрібен ворог»

  Одна з найпопулярніших європейських письменниць – про фемінізм і різницю між націоналізмом та патріотизмом

   
  • 21 травня 2018

  Радикальне покращення для Ахметова

  За останні 2 роки радикали внесли мінімум 5 законопроектів на захист інтересів Ахметова в сфері збору та експорту металобрухту, і це не все

   
Система Orphus