Данилюк назвав поправку під оточення президента некомпетентним втручанням у бюджет

фото з сайту Верховної Ради
15 липня 201711:53

Міністр фінансів Олександр Данилюк назвав некомпетентним втручанням в бюджет спробу відшкодувати ПДВ через випуск ОВДП.

Про це міністр написав у своєму Facebook.

"Важливо, що вдалося збільшити видатки для критичних напрямів. Закладено додатковий ресурс для фінансування субсидій, Національної академії медичних наук, лікування за кордоном, програми "доступні ліки" тощо.Разом з цим, варто зазначити, що при розгляді змін на засіданні Бюджетного комітету були запеклі дискусії депутатів та представників Мінфіну. Не зважаючи на принципову позицію Мінфіну щодо доходів, які, відповідно до Бюджетного кодексу, мають обов’язково базуватися виключно на макроекономічних показниках, деякі депутати вирішили кодекс і логіку бюджетного процесу проігнорувати", - зазначив міністр.

Разом з тим він вказав, що "мало місце некомпетентне втручання, яке створило ризики по дохідній частині. Але Уряд відстояв принципову позицію, і в сесійній залі не пройшла найбільш шкідлива для бізнесу правка, якою пропонувалося відшкодовувати суми ПДВ шляхом випуску облігацій внутрішньої державної позики. Тут маю відзначити виважену позицію депутатів в залі, які не підтримали створення додаткових перешкод для бізнесу та можливісті повернення до корупційних схем", - вказав Данилюк.

Як відомо, поправка була внесена депутатами Тетеруком та Герасимовим. А коли після виступу Віктора Пинзеника її провалили, то група Кононенка просила депутатів не голосувати за бюджет. Також, як стверджує депутат Віктор Чумак Кононенко сказав Гройсману, що той пошкодує за провалену поправку.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

31.08.2017, 18:09
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 22 січня 2018

  Серця трьох: чи настав мир між НАБУ, ГПУ та САП

  Насправді, Артем Ситник був в ГПУ не один, а, як мінімум, два рази. І дійсно кожного разу мова йшла про примирення сторін. Одна з причин - проблема агентів і законності їх дій

   
  • 18 січня 2018

  Деокуповані. Як у парламенті боролися за закон по Донбасу

  Секретар профільного комітету Іван Вінник запевнив, що у фінальному тексті "Мінську" немає, однак все ж передзвонив юристу, щоби уточнити, що ж він зачитав з трибуни

   
  • 16 січня 2018

  Найочікуваніші українські фільми 2018 року

  Цього року мусить вийти майже 50 фільмів. Тут ми напишемо про ті, які в своїй заявці вже викликають цікавість.

   
  • 15 січня 2018

  «Вогонь і лють. У Білому Домі Трампа». Уривки з книжки

  Радниця Трампа Келліенн Конвей, котра керувала його виборчою кампанією, "готувалась до неминучої катастрофічної поразки".

   
Система Orphus