Данилюк назвав поправку під оточення президента некомпетентним втручанням у бюджет

фото з сайту Верховної Ради
15 липня 201711:53

Міністр фінансів Олександр Данилюк назвав некомпетентним втручанням в бюджет спробу відшкодувати ПДВ через випуск ОВДП.

Про це міністр написав у своєму Facebook.

"Важливо, що вдалося збільшити видатки для критичних напрямів. Закладено додатковий ресурс для фінансування субсидій, Національної академії медичних наук, лікування за кордоном, програми "доступні ліки" тощо.Разом з цим, варто зазначити, що при розгляді змін на засіданні Бюджетного комітету були запеклі дискусії депутатів та представників Мінфіну. Не зважаючи на принципову позицію Мінфіну щодо доходів, які, відповідно до Бюджетного кодексу, мають обов’язково базуватися виключно на макроекономічних показниках, деякі депутати вирішили кодекс і логіку бюджетного процесу проігнорувати", - зазначив міністр.

Разом з тим він вказав, що "мало місце некомпетентне втручання, яке створило ризики по дохідній частині. Але Уряд відстояв принципову позицію, і в сесійній залі не пройшла найбільш шкідлива для бізнесу правка, якою пропонувалося відшкодовувати суми ПДВ шляхом випуску облігацій внутрішньої державної позики. Тут маю відзначити виважену позицію депутатів в залі, які не підтримали створення додаткових перешкод для бізнесу та можливісті повернення до корупційних схем", - вказав Данилюк.

Як відомо, поправка була внесена депутатами Тетеруком та Герасимовим. А коли після виступу Віктора Пинзеника її провалили, то група Кононенка просила депутатів не голосувати за бюджет. Також, як стверджує депутат Віктор Чумак Кононенко сказав Гройсману, що той пошкодує за провалену поправку.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

31.08.2017, 18:09
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 18 листопада 2017

  Соціальна Європа Туска. Як ЄС протистоїть правим і мобілізує виборців

   
  • 17 листопада 2017

  Ваше дело Труба: кому и зачем отдали ДБР

  Казалось бы, Матиос может праздновать досрочную победу, но во вторник вечером на стратегическом совете на Банковой выбрали нового директора для ГБР

   
  • 16 листопада 2017

  За «межею»: на що ходити чи не ходити в кіно наступного тижня

   
  • 15 листопада 2017

  Ситник VS Корчак – верхівка айсбергу великої війни

  З хронології виходить, що Ситник завів справу після протоколу, а заява Соломатіної сталась після викиду в інтернет офрекордзу директора НАБУ

   
Система Orphus