Данилюк назвав поправку під оточення президента некомпетентним втручанням у бюджет

фото з сайту Верховної Ради
15 липня 201711:53

Міністр фінансів Олександр Данилюк назвав некомпетентним втручанням в бюджет спробу відшкодувати ПДВ через випуск ОВДП.

Про це міністр написав у своєму Facebook.

"Важливо, що вдалося збільшити видатки для критичних напрямів. Закладено додатковий ресурс для фінансування субсидій, Національної академії медичних наук, лікування за кордоном, програми "доступні ліки" тощо.Разом з цим, варто зазначити, що при розгляді змін на засіданні Бюджетного комітету були запеклі дискусії депутатів та представників Мінфіну. Не зважаючи на принципову позицію Мінфіну щодо доходів, які, відповідно до Бюджетного кодексу, мають обов’язково базуватися виключно на макроекономічних показниках, деякі депутати вирішили кодекс і логіку бюджетного процесу проігнорувати", - зазначив міністр.

Разом з тим він вказав, що "мало місце некомпетентне втручання, яке створило ризики по дохідній частині. Але Уряд відстояв принципову позицію, і в сесійній залі не пройшла найбільш шкідлива для бізнесу правка, якою пропонувалося відшкодовувати суми ПДВ шляхом випуску облігацій внутрішньої державної позики. Тут маю відзначити виважену позицію депутатів в залі, які не підтримали створення додаткових перешкод для бізнесу та можливісті повернення до корупційних схем", - вказав Данилюк.

Як відомо, поправка була внесена депутатами Тетеруком та Герасимовим. А коли після виступу Віктора Пинзеника її провалили, то група Кононенка просила депутатів не голосувати за бюджет. Також, як стверджує депутат Віктор Чумак Кононенко сказав Гройсману, що той пошкодує за провалену поправку.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

31.08.2017, 18:09
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 19 вересня 2017

  Коаліція "Ямайка": чого чекати від виборів у Німеччині

  За партійними кольорами цю можливу коаліцію вже прозвали «Ямайкою», бо вони повторюють кольори прапора цієї острівної країни

   
  • 19 вересня 2017

  Финал дела Вороненкова. Что известно через полгода после резонансного убийства

  Следствие пришло к тому, что бывшего депутата Госдумы убили руками украинских националистов, посредством российского “вора в законе”, по заказу ФСБ

   
  • 18 вересня 2017

  Як Тимошенко програла Януковичу. Технології українських виборів у 12 історіях. Частина 5

  Технологія "проти всіх", підвезення виборців, зіркові колгоспи і нереалізовані піраміди

   
  • 18 вересня 2017

  Марина Степанська: "В мене був простий задум – зробити таке розмовне кіно, яке б ти дивився і думав: "О, у мене відбувається те саме!"

  Ми починали знімати, і я точно знала, що перші два дублі підуть в смітник. Тоді я казала: "Олег Петрович, зараз був Театр Франка…", а він аж злякався: "Що, Боже, правда?!!!"

   
Система Orphus