Садовий виклав копії відмов на вивіз сміття. Всього 229

21 червня 201709:20

Львів отримав 229 відмов і 9 згод з 495 звернень до обласних і місцевих органів влади з вивезення твердих побутових відходів на їх полігони з січня.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомив мер Львова Андрій Садовий, передають Українські Новини.

"Є одна "пісня", яку організатори сміттєвої блокади Львова співають кожен раз, коли доводять ситуацію до межі екологічної кризи: "Садовий ні до кого не звертався, тому ніхто Львову не допомагає". Щоб остаточно закрити це питання, викладаємо на сайті міської ради скани всіх відмов у допомозі від тих органів, в яких ми направляли листи-прохання", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, місто з початку 2017 направив 495 звернень до обласних і місцевих органів влади, на які отримав 229 офіційних відмов, 257 - залишилися без відповіді і 9 згод.

У той же час, Садовий зазначає, що частина з цих полігонів закрилася відразу після початку співпраці.

"У кожного, хто відмовляв Львову, була своя причина. Є об'єктивні причини, є політичні, є банальний страх і наслідки пресингу", - додав мер.

В кінці повідомлення він розмістив посилання на електронні копії відмов на звернення.

Як повідомляли Українські Новини, прем'єр-міністр Володимир Гройсман має намір ініціювати виділення Львівській обладміністрації 50 млн гривень на будівництво нового полігону для ТПВ.

Садовий закликає Гройсмана припинити створення штучних перешкод для вивезення твердих побутових відходів зі Львова на альтернативні полігони.

Садовий вважає критику Гройсмана на його адресу щодо вирішення проблеми вивезення сміття хамством.

Раніше Гройсман вибачився перед львів'янами за нездатність місцевої влади вирішити проблему зі сміттям.

12 червня мерія Львова звернулася з проханням до уряду, Львівської обласної державної адміністрації та Ради національної безпеки і оборони оголосити місто зоною надзвичайної екологічної ситуації в зв'язку з критичною ситуацією з вивезенням твердих побутових відходів.

За даними Львова, на 12 червня в місті знаходилося 6 850 тонн накопичених і не вивезених ТПВ, а більшості перевізників вивозити сміття нікуди.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

1.09.2017, 05:49
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 18 листопада 2017

  Соціальна Європа Туска. Як ЄС протистоїть правим і мобілізує виборців

   
  • 17 листопада 2017

  Ваше дело Труба: кому и зачем отдали ДБР

  Казалось бы, Матиос может праздновать досрочную победу, но во вторник вечером на стратегическом совете на Банковой выбрали нового директора для ГБР

   
  • 16 листопада 2017

  За «межею»: на що ходити чи не ходити в кіно наступного тижня

   
  • 15 листопада 2017

  Ситник VS Корчак – верхівка айсбергу великої війни

  З хронології виходить, що Ситник завів справу після протоколу, а заява Соломатіної сталась після викиду в інтернет офрекордзу директора НАБУ

   
Система Orphus