Україна піднялась з 68 на 58 місце в рейтингу доступності урядової інформації

8 грудня 201516:04

Україна піднялася на десять позицій в рейтингу Global Open Data Index.

"Зусилля дають результат. У тому числі завдяки проекту е-data  Україна піднялась у світовому рейтингу Global Open Data Index на 58 місце зі 134 країн", - повідомила заступник міністра фінансів Оксана Маркарова на своїй сторінці у Facebook.

За словами Маркарової, вирішальним для такого стрибка стало відкриття даних про витрати бюджетних коштів на порталі www.e-data.gov.ua та даних про державні закупівлі.

Заступник міністра також зауважила, що головною перепоною для подальшого покращення позиції України в цьому рейтингу є "відсутність єдиного ресурсу відкритих даних про бюджет" та висловила переконаність, що найближчим часом ця проблема буде усунена завдяки розвитку модуля "Прозорий бюджет" в межах проекту "Є-data".

 

"Global Open Data Index" – це проект всесвітньої неприбуткової  мережі "Open Knowledge", яка займається популяризацією концепції "доступних знань" задля підвищення рівня добробуту, освіченості та поінформованості населення.

Щороку "Global Open Data Index" займається моніторингом відкритості та доступності інформації, яку публікують уряди більш ніж 100 країн. Цього року п'ятірку лідерів рейтингу очолили Тайвань, Великобританія, Австралія, Данія та Колумбія.

 

 

 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

 • Чи буде в нас порядок і чи дійсно міністр МВС Арсен Аваков та його радник Антон Геращенко захищають інтереси України та стоять на захисті правопорядку? Можна судити по тому як люди реагують на злочини! Отже Аваков та Коломойський не приховують своєї дружби! Тому коли озброєнні люди Ігоря Коломойського захопили державне підприємство, яке є стратегічним для стратегічним для України, не було жодної заяви та не було жодної реакції чи дій з боку працівників МВС. Не було розслідування! Не було нічого! ТО виходить, що міністр МВС Арсен Аваков є міністром фейсбуку та відстоює інтереси олігарха. То люди стояли на Майдані, щоб така тварюка, як АВАКОВ кришував інтереси олігархів???

14.11.2018, 14:47
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus