Справжні герої нашого часу

13 волонтерів постають у двох іпостасях - якими вони є на війні і якими були б, якби не війна
Всі фото організаторів
4 грудня 201510:19

Волонтери - це люди, які можуть зробити, здавалося б, неможливе: одягнути бригаду, поставити на колеса роту чи забезпечити "очима" цілий полк українських захисників. На їхньому рахунку сотні врятованих життів і тисячі зігрітих холодними, зимовими ночами бійців.

Зазвичай ви не знаєте, хто ці люди. Вони можуть працювати з вами поруч, їздити в метро чи навчатися в одному університеті. І ніхто навіть не здогадається, що он та маленька студентка вчора спала під "Градами", доставляючи чергову передачу на "нульовий кілометр". А ось цей молодий чоловік, перебуваючи за ґратами, зміг забезпечити необхідним цілу бригаду бійців.

Часто ніхто не знає, що чимало з них відмовилися від своєї мрії заради майбутнього нашої країни.

І, на жаль, усе частіше замість подяки чи простого розуміння – докори, обшуки й арешти.

Напрацювання кожного з цих волонтерів не є меншими за досягнення будь-якого народного артиста чи політика. Держава частенько дарує медальки волонтерам, але благодійники-гіганти, яких держава не відмітила аж ніяк, тільки палки в колеса періодично вставляє.

Знати героїв в обличчя - важливо. Тим паче, що кожен із них - ціла історія.

Команда волонтерів MIL.IN.UA та Благодійний аукціон побачень для бійців АТО створили проект "Справжні". Де 13 волонтерів постають у двох іпостасях - якими вони є на війні і якими були б, якби не війна.

Ідея проекту народилася дуже спонтанно, я бігла сходами в метро і придумала такий формат виставки. Організація та втілення в життя проекту "Справжні" відбувається винятково на волонтерських засадах небайдужими людьми, командами, організаціями та компаніями.

Перша частина проекту присвячена волонтерам різних організацій, які почали військову волонтерську діяльність саме через події на півдні та сході України від лютого 2014 року.

Героїв проекту було обрано шляхом опитування громадських активістів, самих волонтерів і військових.

Зібрати їх вартувало зусиль.

Сашко Єрмошин із "Крил Феніксу" приїхав до нас у формі, прямо з АТО.

Рома Сініцин із "Народного тилу" був із високою температурою. Всі знають його як дуже серйозного, але нам вдалося змусити Рому посміхатися.

Усі дуже різні - від студентки до кандидата історичних наук, але ніхто не ставиться один до одного зі зверхністю. Ми всі однакові перед обличчям війни.

 

Три спільні фотографії ми робили хвилин сорок. То хлопці сперечалися, біля кого з дівчат стануть. То дівчата вибирали, з якого ракурсу вони красивіше виглядають. Мільйон спільних жартів, які зробили цей фотосет просто неймовірним...

Волонтери - це унікальні люди, вони можуть пристосуватися до будь-якого місця чи події, без жодного конфлікту чи проблеми. І в цьому наша найбільша сила.

Проект "Справжні" - про українців, патріотів, звичайних людей і водночас героїв нашого часу. Ми хочемо показати кожному обличчя тих, хто сьогодні творить майбутнє України.

Мета нашого проекту, щоб люди могли прийти і потиснути руку тим, кому вже більше року вони перераховують кошти на допомогу армії. Тим, чиї новини в Фейсбуці вони читають уже другий рік.

До Міжнародного дня волонтера, 5 грудня 2015 року, в столичному ТРЦ "Космополіт" о 17:00 відбудеться відкриття фотовиставки "Якби не війна…" і нагородження найкращих волонтерів та їх організацій. Вхід вільний.

Також на заході організатори представлять тематичний календар "Справжні-2016", усі кошти з продажу якого будуть витрачені на широкосмуговий скануючий приймач AOR 6000 для загону РЕБ Військово-морських сил України.

Розділи :

КОМЕНТАРІ

13.11.2018, 17:37
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus