Америка має давати поганим хлопцям урок

Націоналістичні підходи гарні для армії і сили, але, наприклад, якщо брати Україну то для її подальшого процвітання потрібно їх позбавитися.
Фото з американо-українських навчань
17 листопада 201510:00

Я не вірю в міжнародні механізми безпеки. Вони не є ефективними.

ООН - це катастрофа. В комісію з прав людини увійшла Венесуела, в якій прав людини нема як таких. А ще там Іран і Куба. Це ж абсурд.

Чи є якась проблема, яку коли-небудь вирішила ООН?

Ні. Вони тільки погіршують ситуацію. Будь-яка організація, у якій, наприклад США та Сталін мають однакову владу, - це смішно.

США не повинні дотувати цю організацію. Механізм миру для США - це сила. Америка має транслювати ідею:

- Не жартуйте з нами.

А сьогодні США показують слабкість, нерішучість. Ми члени НАТО. Туреччина, яка помагає ІДІЛ, - член НАТО. Америка має непослідовну закордонну політику.

Я пропоную, щоб Америка дала усім зрозуміти, що усі хто її атакуватимуть, будуть знищені.

Якщо завтра Росія нападе на Естонію, то чи мають американські солдати умирати за незалежність Естонії?

Як на мене, то ні. Американський президент не має поводитися як світовий жандарм. Американська армія не повинна захищати Європу, бо та може захиститися сама. Якщо Німеччина хоче захистити себе від Росії, то має інвестувати у свою оборонку. У них багата економіка. Ми не повинні їх дотувати, але чомусь робимо це.

США мають відстоювати свої інтереси. Нам потрібна вільна торгівля, ми хочемо обмежити вплив радикального ісламізму. Усю нашу армію слід зібрати в Штатах, хоча я не вірю в ізоляціонізм. Як тільки хтось перейде дорогу Штатам, то треба давати рішучу відсіч.

У США зараз найсильніша військова сила на всій планеті за всю історію людства. Треба це показати, хоч ми ніколи цього не робили. Ірак і Афганістан - це були якісь жарти. Ми не боролися, щоб перемогти і дати урок, а Америка має давати поганим хлопцям урок.

Якщо Путін захоче конфліктувати з США, то треба давати відповідь. Однак зараз Путін - це проблема Європи.

Націоналістичні підходи гарні для армії і сили, але, наприклад, якщо брати Україну то для її подальшого процвітання потрібно їх позбавитися. Відкинути ідею, що землею повинні володіти тільки українці, банки повинні належати тільки українцям і т.д.

Дайте дорогу капіталу, робочій силі та товарам. Чим вільніший рух, тим багатшими стануть українці і біднішими олігархи.

Взагалі, олігархи - це феномен, який береться від слабкості законів та корупції. Вони засвідчують недосконалість законодавства. Якщо правові аспекти власності слабі, то людина з найбільшим пістолетом або з найкращими зв’язками у владі виграє. І це була велика помилка після розпаду СРСР. Були спроби створення вільного ринку, але правам власності не надали належного значення.

Тобто треба було спочатку з цим навести порядок, а вже потім робити приватизацію. Сьогодні слід боротися з корупцією і встановити законопорядок. Вам треба створити конкурентну економіку.

Я би не карав олігархів, ну хіба ви доведете, що вони вчинили злочини, але позбавив би їх привілеїв та зв’язків з владою. Єдиний спосіб, зробити це, - сильні закони.

Також треба дати іншим можливість змагатися з бізнесом олігархів. Якщо є справжня свобода, то їхні великі корпорації не витримають конкуренції. Дайте закордонним гігантам прийти на ваш ринок. Якщо це банківська сфера, запустіть сюди Deutsche bank, хай з ним конкурують.

Аби створити конкуренцію, слід зменшити податки, зробити дешевий імпорт.

Якщо Україна хоче мати успішну економіку, процвітання та багатство, то цього дуже легко досягти.

Треба обмежити уряд, обмежити законодавство в економіці і посилити правопорядок, забезпечити незалежність судочинства, чітко прописати права власності і просто не заважати.

Я не знаю, скільки днів треба витратити, щоб відкрити бізнес в Україні.

У Новій Зеландії - півдня. Один бланк, який ти здаєш в установу і йдеш займатися своїм бізнесом.

Я не бачу перешкод, які б заважали Україні піти на ці кроки. Уряд не має цікавити, яким бізнесом ви хочете займатися. Уряд має встановити чіткі правила гри і не заважати.

Нажаль, ніхто не слухається цих порад.

Матеріали розділу "Голоси" є колонками, тобто відображають винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність і всебічність висвітлення теми, про яку йдеться, та може не збігатися з позицією редакції INSIDER.

Розділи :

КОМЕНТАРІ

16.12.2018, 09:10
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus