Статус біженця в РФ отримали всього 317 українців

28 жовтня 201515:26

Статус біженця в Росії отримали всього 317 українців, що втекли від війни в Донбасі, заявляють експерти російської громадської організації Комітет громадянських ініціатив.

За їх даними, право на "притулок" і участь у програмі переселення надано ще приблизно 420 тисячам українців, - повідомляє ВВС.

Експерти відзначають, що Федеральна міграційна служба не змогла налагодити роботу з українськими біженцями, і основне навантаження, пов'язане з їх розселенням, допомогою і наданням їм роботи, взяли на себе прості росіяни.

Автори доповіді нагадують, що власник офіційного статусу біженця в Росії отримує права (на працевлаштування, наприклад) нарівні з росіянами. Крім того, йому виплачується одноразова допомога.

"Статус тимчасового притулку дає право на роботу і це за умови, що мігранти самі знайшли собі житло, інакше вони не отримають цей статус", - йдеться у докладе.

Статус учасника програми по переселенню, як пишуть автори доповіді, "дає можливість отримати російське громадянство за умови, що українські біженці мають реєстрацію за місцем проживання, що для більшості з них, як і співвітчизникам з інших держав СНД, практично нереально".

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

15.11.2018, 19:01
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus