Григоришин розповів про співпрацю Яценюка і Ахметова

Бізнесмен також розповів про свої стосунки з президентом
Фото: Михайло Палінчак
29 вересня 201511:30

Бізнесмен Костянтин Григоришин звинуватив прем'єра Арсенія Яценюка у зв'язках з бізнесменом Рінатом Ахметовим.

"Наступний ваше питання – чому Арсеній Петрович впадає в істерику? В принципі, мабуть, у нього такий психотип. А чому при моєму імені? Тому що в Арсенія Петровича є щільні зв'язки з Рінатом Леонідовичем Ахметовим", - цитує Григоришина Українська правда.

"Вони цього не приховують, мені здається. Тому моє ім'я він пов'язують із шкодою для їх спільного з Рінатом бізнесу", - сказав він.

"Наприклад, він не скасовував весь 2014 рік дотаційні сертифікати на експорт електроенергії, завдяки чому ДТЕК отримав не менше $100 млн", - заявив Григоришин.

"Або інший приклад – коли уряд наполегливо платив з енергоринку гроші ДТЕК за електроенергію, яка була вироблена і спожита в зоні АТО. За цю електроенергію платили всі українські споживачі. На це було витрачено кілька мільярдів гривень", - сказав Григоришин.

"У той же час ДТЕК успішно збирав гроші в зоні АТО по другому разу. Надприбуток від цієї операції склав кілька мільярдів гривень. Ця схема була скасована під тиском НКРЕ та президента лише навесні 2015 року, хоча скасувати її слід було ще влітку 2014", - сказав він.

Свої відносини з Яценюком Григоришин назвав "як кішка з собакою". "У нас, мабуть, різна біохімія або підхід до життя. Я звик відповідати за свої слова, і я звик до системного підходу. А ось для Арсенія Петровича – це абсолютно чуже", - сказав Григоришин.

Він також заявив, що не бачить сенсу вести переговори з Яценюком, бо "ми ж з ним живемо в різних вимірах".

Говорячи про Порошенка, Григоришин заявив, що до його президентства у них були "хороші людські відносини". "А коли людина стає президентом, відносини змінюються", - сказав він.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

15.11.2018, 12:47
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus