Клименко заявив про повернення в українську політику

Побіжний міністр провів відеоконференцію
Фото: Facebook/Клименко
21 вересня 201515:03

Розшукуваний екс-міністр доходів і зборів Олександр Клименко під час відеоконференції заявив, що повернеться в Україну.

"Так. Повертаюся в Україну, і так, я вже в політиці. Сьогодні проти мене відбуваються політичні переслідування. Мета цих переслідувань примітивна – не дати мені можливість дати країні альтернативу, альтернативну думку і дати інший шлях розвитку", - сказав Клименко.

Клименко заявив, що разом з українцями буде шукати шляхи вирішення головних проблем. "Я сьогодні вже в Україні. Повірте мені, що навіть якщо я не в Україні, це не заважає мені розуміти ті глобальні проблеми наших співгромадян", - сказав він.

Клименко заявив, що його буде ще більше в інтернеті, "тому що я буду говорити з людьми, і я буду говорити від їх імені. Від імені тих, кого сьогодні залякали, від імені тих, хто просто зневірився".

Генеральна прокуратура заявила про початок процедури заочного засудження Клименко.

Слідством встановлено, що Клименко організував у ряді областей так звані "програмні" підприємства, метою яких було надання послуг з розмитнення товарів за значно заниженою митною вартістю.

Нещодавно стало відомо, що Раду директорів медіахолдингу "Вєсті" очолює Ольга Семченко. Вона працювала прес-секретарем Клименка, якому приписують володіння медіа-холдингом "Вєсті".

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

14.11.2018, 01:37
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

    • 31 березня 2020

    Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

    За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

     
    • 31 березня 2020

    Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

     
    • 30 березня 2020

    Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

     
    • 30 березня 2020

    Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

    Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

     
Система Orphus