Новий законопроект від Чорновол може легалізувати активи Януковича через ЄСПЛ

4 вересня 201512:33

У четвер 3 вересня народний депутат Тетяна Чорновол у співавторстві з колегою Олегом Барною зареєстрували у Верховній раді законопроект "Про особливий режим спеціальної конфіскації майна".

Про це йдеться в статті "Європейської правди" "Тетяна Чорновол легалізує активи Януковича через ЄСПЛ. Зі штрафом для України"

Новий законопроект, внесений народним депутатом Тетяною Чорновол, дасть змогу Януковичу та його соратникам легалізувати свої активи через Європейський суд з прав людини.

Документ пропонує повернути державі власність Януковича, Азарова і ще 20 чоловік. Перелік тих, хто буде позбавлений власності, наводиться в законі поіменно. А на додаток - будуть конфіскувати майно росіян і російських компаній, включених в український списку санкцій (визначається РНБО).

"Зокрема документ, який пропонує повернути державі власність Януковича, Азарова та ще 20 осіб без суду, порушує ст. 6 Європейської конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, яка гарантує кожному "право на справедливий суд", - пише автор статті Сергій Сидоренко. За його словами законопроект порушує також ст. 1 Протоколу ("Захист власності"). Його ратифікації у 1997 році, Україна гарантувала, що ніхто не буде позбавлений своєї власності інакше, як на умовах, передбачених загальними принципами міжнародного права.

"Закон має 100 відсотків шансів бути прийнятим", - захоплено пише у ФБ народний депутат Леонід Ємець.

Нагадаэмо, учора Рада не змогла включити до порядку денного законопроект №3025 про особливий режим конфіскації майна, який стосувався майна представників режиму Януковича.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

21.11.2018, 06:50
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus