У Мінсоцполітики кажуть, що припинили платити пенсію чиновниці з "ЛНР"

14 серпня 201513:30

Перший заступник міністра соціальної політики Василь Шевченко підтвердив, що чиновниця з "ЛНР" Антоніна Кузьменко отримувала пенсію з України. На даний момент ці виплати припинено, а матеріали направлено до СБУ.

Про це посадовець сказав на брифінгу, повідомляє Укрінформ.

"Інформація про те, що Пенсійним фондом здійснювалися виплати громадянці Кузьменко, яка зареєструвалась у Пенсійному фонді міста Сєверодонецька як переселенка, за результатами доручення Пенсійному фонду дійсно підтвердилась. І сьогодні  Пенсійним фондом направлений запит на перевірку цієї інформації до Міграційної служби - на предмет підтвердження чи не підтвердження її проживання. На час цього запиту всі дії щодо виплат призупинено. І направлено матеріали до Служби безпеки України з цього приводу", - зазначив Шевченко.

Він уточнив, що пенсія була призначена на підставі довідки, наданої безпосередньо Сєверодонецьким управлінням соціального захисту. І на підставі цієї довідки було перераховано пенсію. Виплату пенсії було поновлено по інвалідності ІІ групи з 1 серпня 2014 року. Розмір призначеної пенсії - 4 709 грн 67 коп.

"Соціальні виплати ми оформлюємо для переселенців. В даному випадку людина звернулася, сказала, що вона є переселенкою. Надала адресу, де вона проживає в місті Сєверодонецьку. Отримала відповідне підтвердження Державної міграційної служби. Після цього вона звернулася в Пенсійний фонд. І Пенсійний фонд на момент звернення і до цієї ситуації, яка зараз прояснилася, інформації щодо протиправних дій цієї особи від правоохоронних органів не мав", - пояснив перший заступник міністра соцполітики.

Вчора журналіст Денис Казанський, посилаючись на відповідь від Пенсійного фонду України, повідомив у себе в Facebook, що заступник глави окупаційної адміністрації Луганська Антоніна Кузьменко отримує українську пенсію по інвалідності, оформлену рік тому.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

16.11.2018, 13:05
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 22 травня 2019

  Зеленський проти Ради: перший ляпас президенту

  Всенародною любов’ю не прикрити перші узурпаторські нотки

   
  • 22 травня 2019

  Перезахоронення радіоактивних відходів з Цибулевого у Чорнобилі: всі деталі

  НАТО реалізує проект із захоронення РАВ у Кіровоградської області

   
  • 21 травня 2019

  Судді Окружного суду вдруге не прийшли на іспит: реакція правоохоронних органів

  Правоохоронці вважають це не своїм профілем або ж чекають на заявника

   
  • 21 травня 2019

  Жадан, класики та книги ветеранів: що робити на Книжковому Арсеналі

   
Система Orphus