Росіянка-заступниця Саакашвілі не змогла відповісти, з ким воює Україна

19 липня 201515:24

Нова заступниця голови Одеської ОДА Михайла Саакашвілі росіянка Марія Гайдар не змогла відповісти на питання, з ким воює Україна.

Під час анонсування призначення Гайдар на зустрічі з представниками бізнес-кіл журналісти тричі ставили їй це питання, але новий заступник Саакашвілі ухилилась від відповіді, передає ТСН.

Марія Гайдар у команді Саакашвілі буде займатися соціальною сферою. За словами голови Одеської ОДА, для призначення на посаду вона отримає українське громадянство.

Гайдар народилася у 1982 році, - російський політик, громадський діяч, журналіст радіо "Ехо Москви". Засновник і керівник Фонду соціальної допомоги та підтримки населення "Соціальний запит". Марія - дочка відомого російського державного і політичного діяча, економіста і доктора економічних наук Єгора Гайдара.

У жовтні 2014 року Гайдар в інтерв'ю інформаційному порталу ЙОД розповіла про свою позицію щодо Криму. Вона сказала, що згодна з іншим опозиціонером Навальним, який заявив, що Крим за фактом належить Росії і цю проблему доведеться вирішувати саме російській владі.

"Крим зараз просто за фактом наш. Я абсолютно згодна з Навальним. Просто так його дійсно повернути неможливо. І це велика проблема для нас, яку потрібно буде вирішувати", - заявила тоді Гайдар.

"Можливо, проводити референдум - коли-небудь, через багато років. Усім треба буде шукати вихід із цієї ситуації. Відповідальність за пошук виходу, звичайно, лежить на Росії, тому що саме ми це все влаштували й організували. Я вважаю, що це не відповідало світовому праву, угодам і добросусідським відносинам, але це вже сталося. І Росія людей ось так просто назад не віддасть", - додала чинна заступниця Саакашвілі.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

17.12.2018, 17:09
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus