"Грузинський блок" візьме на парламентських мінімум 50%

Сьогодні пошук лідерів пішов на глобальному рівні. Сила нації - в її відкритості та прагненні досягти результату
Фото http://podrobnosti.ua/
15 липня 201509:50

Яскравість і рішучість грузинських реформаторів почала вражати українське суспільство.

Заряд енергії пішов не від національних героїв, лідерів революції, а від приїжджих експатів, політиків інших країн, які не загрузли в перипетіях старої системи, а, навпаки, хочуть показати швидкий результат.

Стара система на чолі з новими, постмайданівськими лідерами почала чинити тотальний спротив. Це і скандали голови Одеської облдержадміністрації Міхаела Саакашвілі із прокуратурою області, Державіаслужбою, це і справи проти першого заступника генпрокурора Давіда Сакварелідзе і багато-багато іншого.

"Стара Україна" пручається зі всіх сил та не хоче мінятися. Навіть незважаючи на те, що країна в стані війни, та на те, яку підтримку та допомогу готові сьогодні надавати зовнішні партнери, країни ЄС і США.

Для старих-кадрів корупціонерів однозначно - власна сорочка ближче до тіла.

Для продажного судді хабар у мільйон доларів на місяць - цінніше, ніж вступ України в ЄС. Адже за ці гроші він зможе дозволити собі не просто ЄС, а ще й Емірати, США, Сінгапур, Сейшели та Ямайку.

Остаточно зрозуміло, що чиновників не цікавить доля країни як така, винятково власний інтерес.

Кардинально інші підходи в політичних експатів, які мають міжнародну репутацію, яка для них дорожче за хабарі, нерухомості та посад. Для них важливий результат та визнання світом.

От і виходить, що на одній території в один і той самий час зустрічаються дві системи. Стара-корупційна, назвемо її умовно "консервативна", та нова прогресивна.

Стару підтримують політичні еліти, суди, великі гроші, навіть дуже великі.

Нову підтримують молоді політики, середній клас, міжнародні партнери. Її уособлення - це радикальні зміни, космополітичні погляди та боротьба проти корупції.

Обидві гарно володіють мистецтвом популізму.

І от уявімо ситуацію, що група молодих реформаторів-іноземців, розбавлена прогресивними лібералами українцями, вирішує створити свою власну партію і піти на парламентські вибори. Умовно наступної осені.

Лідером такої партії може стати ніхто інший як Міхаел Саакашвілі. До першої п’ятірки також увійдуть: Саша Боровик, Давід Сакваралідзе, Ека Згуладзе та умовний Євгеній Чичваркін (теж експат, але не грузин).

Базовою областю (віддаючи данину старій політичній традиції) стане Одеська.

До лав партії набиратимуть винятково пасіонарних, сильних, активних і цілеспрямованих на результат.

Головний ворог – система.

Партія яскравих, молодих і заточених винятково під результат. Такий проект теоретично можливий, ба більше, він сподобається всім як в Україні, так і далеко за її межами.

Так, такий політичний проект будуть намагатися купити, спровокувати, облити брудом, задушити або як мінімум визнати непатріотичним чи навіть нелегітимним. Але країна вичерпала свої запаси політичних героїв, після 10 років політичної клоунади, хто тільки не був у політиці - від Потапа та групи ТІК до Леоніда Каденюка та Ніни Матвієнко, Яни Клочкової, козака Гаврилюка та баби Параски.

Сьогодні пошук лідерів пішов на глобальному рівні. По суті, цей процес можна порівняти із хвилями еміграції українського народу, коли наші співгромадяни, не маючи роботи в Україні, роз’їхалися по світу. Точно так і сьогодні, не маючи надійного національного продукту, ми шукаємо його по всьому світу. І в цьому сила нації - у її відкритості та прагненні досягти результату.

Звичайно, всередині країни такий підхід зустріне тотальний супротив української політичної системи, але водночас отримає максимальний карт-бланш і колосальну підтримку від населення України. Населення, що втомилося чекати, втомилося від порожніх обіцянок і бездіяльності. Населення, що за роки незалежності пережило розвал радянської імперії, "лихі 90-ті", олігархат двотисячних, дві революції, війну та десятиріччя владної бездіяльності, корупцію та дешевий популізм. Гідний народ прагне гідної влади.

Країна чекає на зміни, народ бажає бачити яскраву дію та результат. При цьому політична система хоче зберегтися будь-якою ціною. Саме з таких інгредієнтів буде готуватись українська політична кухня на наступний рік. Цьогорічний сезон закривається 17 липня. Новий відкриється вже невдовзі - на День Незалежності, коли і стартує виборча кампанія до місцевих громад. Цього разу ще зі старими партіями та обличчями. А далі - час покаже.

Розділи :

КОМЕНТАРІ

15.11.2018, 08:19
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus