Олександр Янукович чекає на скасування санкцій ЄС

17 червня 201518:59

Син екс-президента Олександр Янукович сподівається, що невдовзі Європейський Союз зніме з нього санкції.

Лист з таким твердженням надійшов з адреси прес-секретаря Олександра Януковича на адресу Європейської правди.

Такого висновку син екс-президента дійшов, прочитавши рішення Ради ЄС двотижневої давності про продовження санкцій проти всіх фігурантів "українського списку", крім його брата Віктора Януковича, який загинув навесні на Байкалі.

"Хочу зазначити, що це рішення не містить причини скасування санкцій. Тому коментарі українських чиновників, що причиною зняття санкцій є загибель мого брата, є неправдивими", - упевнений син екс-президента.

Янукович-син упевнений, що ЄС повинен був продовжити санкції проти його мертвого брата, а рскільки Брюссель не зробив цього, то визнав його невинуватість.

"Якби в ЄС були якісь об'єктивні докази його провини, то санкції безсумнівно продовжили б... Рада ЄС раніше вже продовжувала дію своїх санкцій стосовно деяких загиблих осіб з Лівії і Сирії. Тому сам факт загибелі особи, проти якої введено санкції, не є підставою для його виключення з санкційного списку", - стверджує Олександр Янукович.

Видання відзначає, що практика ЄС свідчить про зворотне – ЄС неодноразово виключав із санкційного списку загиблих сирійських і лівійських політиків, коли був переконаний у їхній смерті, також не вказуючи причини їх виключення.

Але  Янукович упевнений, що з інших членів його родини також знімуть санкційні обмеження, в тому числі – арешт європейських активів. "Я вважав і вважаю, що введення санкцій проти мого покійного брата і членів моєї родини не мало юридичних підстав і носило суто політичний характер", - ідеться в його заяві.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

21.11.2018, 06:04
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus