Порошенко підготував санкції для РФ та стратегію повернення Криму

5 червня 201513:29

Президент Петро Порошенко заявив на прес-конференції, що підготував для розгляду урядом санкції проти РФ.

"Мною підготовлено і сьогодні спрямовано до уряду - очікую, що буде найближчим часом прийнято це рішення, і повернуто до РНБО - перелік соціальних, економічних та інших обмежувальних заходів, санкцій, які застосовуються Україною щодо РФ", - сказав Порошенко.

"Це все стосується, як фізичних осіб, так і юридичних осіб. Це скоординовані дії президента, уряду, РНБО", - сказав Порошенко.

"У тому числі у цей список потрапили всі, хто представляли різні країни на так званому фейковому референдуми в Криму, хто порушують законодавство щодо відвідування Криму повітряними та морськими судами", - пояснив президента.

За словами глави держави, урядом уже підготовлено цілий пакет позовів щодо захисту власності в Криму і щодо відповідальності окремих осіб за події в Криму у різні суди, починаючи з Морського арбітражу, закінчуючи судом в Гаазі.

У РНБО завершують підготовку стратегії повернення Криму Україні, розповів Порошенко. "Вона буде презентована найближчим часом", - сказав він.

Порошенко визнав, що повернення Криму - перспектива не на один рік, і саме тому у щорічному посланні до парламенту він не згадав про півострів. "Це завдання надскладне, і на жаль, виходить за календарні рамки послання, горизонт планування якого 12 місяців", - сказав він.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

14.11.2018, 15:35
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus